• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים
מידע שימושי

הטרנדים החדשים של צביעה אמנותית לדירה

הבית שלנו הוא המקום החשוב לנו ביותר בעולם, מדובר במקום שאליו אנחנו נהנים לחזור בסוף כל יום עבודה ארוך, במקום שבו אנחנו מבלים ביחד עם בני המשפחה שלנו ובמקום שבו אנחנו כמובן מרגישים הכי בנוח והכי נעים שאפשר. על מנת לשדרג את התחושות האלו ועל מנת להרגיש אפילו טוב יותר בדירה שלנו אנחנו צריכים לבחור עיצוב שמתאים לאופי שלנו, עיצוב שאנחנו מרגישים שאכן יגרום לנו לחייך בכל פעם שניכנס בפתח הבית.

כאשר מדובר על צביעת דירות הטרנדים החדשים של היום שונים מאוד ממה שהיה לפני מספר שנים ואם לפני תקופה לא ארוכה הקיר היה חייב להיות צבוע בלבן הרי שהיום יש דרור רחב הרבה יותר לדמיון שלנו וזה בא לידי ביטוי גם על הקירות בבתים שלנו. צביעה אומנותית בעבר הייתה שמורה רק למוזיאונים או לבתים של מעצבים, כיום ניתן למצוא את הצביעה הזו על הקירות של כולנו ובזמן שיש כאלו שעדיין תקועים בעבר ובוחרים בצבע הלבן והרגיל אחרים כבר מתקדמים ובוחרים עיצובים חדשים מתוך מגוון רחב מאוד של צביעות קירות אומנותיות.

את הקירות צבעתם ומה עם התקרה?

עוד שינוי שמתרחש בשנים האחרונות מבחינת עיצוב פנים הבית, הוא הצורך שלנו לצבוע גם את התקרה. עד לפני מספר שנים ידענו שלצבוע את הקירות צריך כל כמה שנים אבל רק בתקופה האחרונה הבנו שגם לתקרה יש משמעות גדולה מאוד בעיצוב הבית שלנו. צביעת דירה כולל תקרה מעניקה לבית או לדירה מראה אחר לחלוטין ממה שהורגלנו אליו עד כה, בעזרת צביעת התקרה אנחנו יכולים ממש לתת תחושה שהבית נראה גדול יותר ואם נשתמש בצבעים הנכונים ובעיצוב הנכון נוכל ממש לשנות את פני הבית שלנו מבחינת העיצוב מהקצה אל הקצה.

אל תנסו לעשות את זה בעצמכם – תבחרו צבעי מנוסה

אחת הטעויות הגדולות שלנו כישראלים היא לחשוב שאנחנו יודעים הכל ולחשוב שאנחנו יכולים לעשות הכל לבד. כאשר אתם בוחרים צבעי לדירה אתם עושים עם עצמכם חסד גדול כי צבעי שמגיע לדירה שלכם בהכרח יעשה עבודה איכותית יותר ומקצועית יותר ממה שאתם יכולים ולא בגלל שאתם לא טובים אלא פשוט בגלל שזה המקצוע שלו וזה מה שהוא עושה כל יום במשך מספר שנים.

בחירת צבעי מקצועי שיגיע לדירה שלכם ויצבע את הדירה בהתאם לדרישות המאוד מסוימות שלכם לא רק נותן לכם איכות אחרת או מקצועיות אחרת אלא הוא גם נותן לכם כתובת במקרה של בעיה או תקלה. במידה ותחליטו לצבוע בעצמכם ותהיה בעיה לא יהיה לכם למי לפנות, כאשר אתם בוחרים איש מקצוע יש לכם את הידיעה שאתם יכולים לפנות אליו בכל מצב וגם אם לא תהיו מרוצים מהצביעה תוכלו לדרוש ממנו לתקן את הצביעה הראשונית שלו.

לפרטים נוספים וקביעת פגישת ייעוץ אישית - מלאו את פרטיכם:
חזרה למידע שימושי