• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים
מידע שימושי

מעניקים יוקרה לבית באמצעות מעבר לריצוף פרקט

הבית שלנו, בין אם רכשנו אותו או רק השכרנו אותו מגורם אחר, הוא המקום שאנחנו רוצים לחוש בו בנוח ובנעימות. לכן, אנשים רבים מקפידים לעצב את ביתם לפי טעמם האישי ולפי התנאים והדרישות שלהם. מעבר להיבט האסתטי והעיצובי, אנו גם רוצים שיהיה לנו נוח בבית ולכן רצוי להתאים לכל חדר את הריהוט, האקססוריז, המוצרים והאביזרים הנחוצים. עיצוב הבית כולל התאמה של רהיטים, צבעים, דלתות וחלונות, ריצוף מתאים ועוד מגוון אלמנטים שיש להתייחס אליהם. יש שמעדיפים לעצב את הבית באופן עצמאי ויש שבוחרים להשקיע יותר ופונים לעזרה של גורם מוסמך ומקצועי המתמחה בעיצוב פנים.

אפשרות פשוטה ונוחה לעצב את הבית – עוברים לריצוף פרקט

מאז ומתמיד השימוש בעץ ברחבי הבית היה נפוץ ופופולרי וגם כיום מקובל מאוד לשלב בעיצוב פנים בבתים או משרדים סוגים שונים של אלמנטים מעץ. עם זאת, לא כולם רוצים להתקין בביתם רצפת עץ אלא מעדיפים לבחור באפשרות זולה יותר ונוחה יותר לתחזוקה. התקנת פרקט למינציה היא אחת הדרכים לעצב את הבית באופן מיוחד, ייחודי ומבלי להשקיע כסף רב. פרקט למינציה הינו פרקט דמוי עץ המגיע במגוון רחב של דוגמאות, צבעים וטקסטורות. התקנתו של פרקט הלמינציה פשוטה למדי, ישנם אנשים שמסוגלים להתקין את הפרקט לבד ויש שבורחים להיעזר בשירותיו של מתקין מקצועי. הפרקט מולבש על גבי רצפה קיימת ולא מצריך הוצאה או שבירה של קרמיקה. כמו כן, בשל ריבוי הדוגמאות ניתן להתאימו אל המראה הכללי של החדר או באמצעותו לעצב את החלל. הרצפה משמעותית מאוד בבית שלנו ולא תמיד אנו מייחסים לה חשיבות מתאימה. מומלץ לבחור פרקט למינציה שיתאים לשאר הרהיטים או לחילופין – להתאים את הריהוט אל הפרקט. פרקט למינציה דמוי עץ נחשב למבוקש מכיוון שהוא מתאים לכל קווי העיצוב וקל להתאים אליו ריהוט ומוצרי חשמל.

יתרונותיו של פרקט למינציה

היתרון הבולט ביותר של פרקט למינציה זהו מחירו הנוח. פרקט למינציה אינו יקר וניתן להתקינו בכל חדרי הבית מבלי להיכנס להוצאות כלכליות גבוהות. יתרון נוסף זו ההתקנה הפשוטה של הפרקט, ההובלה וההתקנה של לוחות הלמינציה מתבצעת באופן מהיר, הוא לא כבד כמו רצפת עץ אמיתית ואין צורך לתחזק אותו במוצרים נלווים מדי חודש. חשוב לשים לב כי פרקט למינציה אינו עמיד בפני מים ולכן ניקיונו חייב להיעשות על ידי סמרטוט או מטלית לחה. במידה והפרקט נסדק או נהרס ניתן להחליפו מבלי בעיה, תיקון מקומי קצר והחדר חוזר למראה היוקרתי. כמו כן, פרקט למינציה מתאים לכל סוגי הבתים, ניתן להתקינו גם במשרדים, קליניקות וחנויות. ישנם פרקטים מיוחדים שעמידים בפני לחות ומים ותוכלו להתאימם גם לחדרי הרחצה ובכך להעניק לביתכם תחושה חמימה ונעימה.

 

לפרטים נוספים וקביעת פגישת ייעוץ אישית - מלאו את פרטיכם:
חזרה למידע שימושי