• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים
מידע שימושי

עיצוב משרדים עם מעצבת פנים מומחית

עם כניסתכם למשרד חדש, האתגר המרכזי העומד בפניכם הוא לשוות לו את הנופך, האווירה והתדמית שאתם מעוניינים ליצור בקרב לקוחות עתידיים, שותפים פוטנציאליים ועובדי המשרד עצמו. חלקנו נשאף ליצור סביבת עבודה שתשדר מטופחות ומקצועיות, יש שיתמקדו דווקא באיכות ויוקרה ואילו אחרים יעדיפו נינוחות מזמינה ומסוגננת, צעירות ועדכניות.

אך כיצד נהפוך את המשרד למה שאנו מעוניינים שיהיה?

עיצוב פנים הוא התחום העוסק בהפיכת המשרד שלכם ליצירת אמנות המשקפת באופן מורכב את המסרים שאתם מעוניינים להעביר, ומעניקה לסביבת העבודה שלכם את התדמית הרצויה מבחינתכם. מעצבת פנים מקצועית תלווה אתכם לאורך כל שלביו של מסע משותף שבמסגרתו תמצאו יחד את הדרך המיטבית להביא לידי ביטוי את מהות החלל המשרדי, עובדיו והאווירה שאתם מבקשים ליצור בו.עיצוב של משרדים חדר ישיבות

עיצוב משרדים הוא תהליך מקיף הכולל בין היתר מפגש היכרות עם הלקוח שבו הוא ומעצבת הפנים המומחית יגבשו יחד את  קווי המתאר הכלליים של חזונם המשותף למשרד, ואת ההיבטים הפרקטיים של הגשמתו; שלב תכנון וגיבוש הקונספט העיצובי, הכולל שרטוט סקיצות ראשוניות ובחירת חומרי גלם; ליווי מלא של תהליך הבינוי וההקמה, כולל נוכחות במשרד והנחיית אנשי המקצוע בכל הפרטים הרלוונטיים; והלבשת הפרויקט, השלב האחרון בו חלום וממשות נפגשים והחזון הופך למציאות.

אתגר מורכב ומתגמל יצירתית במיוחד הוא עיצוב משרדי הייטק. כמעט כל חברת הייטק המצליחה בתחומה מעוניינת להתבלט מבין מתחרותיה בעיצוב משרד מפואר אך צעיר, עדכני ובלתי פורמלי, יפהפה, מקורי וייחודי שסגנונו יבטא חשיבה 'מחוץ לקופסה', ושהלוק המגניב, הכיפי והאטרקטיבי שלו – לצד בונוסים נוספים דוגמת מכונות קפה משוכללות, חדר אוכל איכותי ופינוקים מתוקים משובחים למיניהם – יתרום למשיכת העובדים הצעירים לבלות בו כמה שיותר שעות מזמנם.

עיצוב משרדי הייטק ישאף על פי רוב ליצירת סטנדרט חדש, שישדר חופש, יצירתיות ומקוריות, ביתיות ונינוחות ולצד זאת צעירות ועדכניות, באמצעות פריצת גבולות עיצובית וסירוב לאמץ תבניות קונספטואליות מוכרות, שחוקות ובנאליות. נדרש מעוף אמנותי מיוחד על מנת לעמוד באתגר זה בהצלחה ולהעניק לחברת ההייטק לוק שיתרום למיצובה בתודעת עובדיה ולקוחותיה כחד-פעמית וככזו שאין לה תחליף.

אחד הפרטים הקטנים לכאורה העשויים לשנות את משרדכם מקצה לקצה הוא בחירת וילונות למשרד. עיצוב וילונות הוא מלאכה הקובעת את אופי משרדכם. וילונות מעוצבים למשרדים מגיעים במגוון סוגי בד, צבעים, צורות וסגנונות ובהתאם לכך יכולים לשוות לסביבת העבודה צביונות שונים בתכלית זה מזה.

כך, לדוגמה, וילון הסטה מבד יכול להוסיף למשרד רכות נעימה ותחושת חמימות ולהפוך את סביבת העבודה לנעימה יותר עבור העובדים.וילון ונציאני מאלומיניום לעומת זאת יעניק למשרד מראה קלאסי ונקי וישדר מקצועיות תכליתית. תשומת הלב שתקדישו לפרטים הקטנים היא שתבטיח שמשרדכם ישקף את חזונכם העיצובי עבורו.

לפרטים נוספים וקביעת פגישת ייעוץ אישית - מלאו את פרטיכם:
חזרה למידע שימושי