• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים
מגזין

עיצוב משרדי עורכי דין - איך זה שונה מעיצוב רגיל?

פינת המתנה של משרד עם פינת הקבלה

עיצוב משרדי עורכי דין צריך להיות מותאם לצרכים המיוחדים של משרד לעורכי דין, ולתנאים המיוחדים שקיימים בו. קרן אלבוים וצוות המשרד שלה מעצבים עבורכם משרדים לעורכי דין ברמה המקצועית הגבוהה ביותר. עיצוב משרד של עורכי דין חייב להיות מותאם לסגנון של המשרד ולסוג העבודה בו. ישנו הבדל בין עיצוב משרדי עורכי דין גדולים, לבין עיצוב של משרדים קטנים. משרדי עורכי דין מעוצבים כך שיתאימו לכל סוגי הפעילות במשרד – פעילות מול מחשב, פגישות עם לקוחות, ישיבות משרדיות, פגישות עם לקוחות רבים בו זמנית, חתימה על חוזים, גישור ועוד.

התאמת שטח העבודה לפעילות המשרד

הפעולות שנערכות במשרדי עורכי דין הן רבות ומגוונות ולכן יש צורך להתאים שטח עבודה מתאים לכל פעילות כך שהעבודה במשרד תתנהל בנוחות וביעילות. עיצוב משרדי עורכי דין צריך לשדר את המכובדות של המשרד ושל הפעולות שנערכות בו, וגם את הסגנון האישי של עורכי הדין שמנהלים אותו – סגנון יוקרתי, סגנון ביתי מעט עם נגיעה של הומור, וכן הלאה.

מעצבת משרדים

המשרד של קרן אלבוים מתמחה בעיצוב משרדים גדולים וקטנים, לעסקים קטנים ופרטיים כמו של עסקים גדולים ומסחריים. הסטודיו של קרן אלבוים עובד על פי קו עיצובי אשר משלב בין פונקציונאליות לבין עיצוב חדשני ועדכני. בתהליך עיצוב משרדים הקו הזה חשוב במיוחד, משום שהמשרד צריך לתפקד בצורה נוחה וטובה, לפני שמתייחסים לעיצוב שלו ולמראה שלו. המשרד של קרן אלבוים דואג להכיר את המשרד ואת הצרכים שלו, ללמוד את תהליך העבודה בו וכדומה, וכך ליצור תכנון ועיצוב משרדי עורכי דין ברמה הגבוהה ביותר, שתאפשר לכם עבודה נוחה ונעימה, ומראה נהדר שמתאים בדיוק לסגנון שלהמשרד.

עיצוב פנים ממתג ותדמיתי למשרדי עורכי דין

לעיצוב משרד עורך דין יש ערך חשוב מאוד ביצירת תדמית שווקית ובמיתוג המשרד. אם בחרתם לעצב משרד חדש או אפילו לשדרג את המשרד הקיים תוכלו להפוך את העיצוב לכלי שיווקי עוצמתי שישדר ללקוחות שלכם את האמירה האישית שלכם והמסר אותו ברצונכם להעביר. אופי המוצר שעורכי דין מספקים הוא מופשט ולא כל כך מוגדר ובנוסף תחום עריכת הדין אינו תחום המאפשר יד חופשית בכל הנוגע לפרסום ולשווק ולכן כאשר לקוח פוטנציאלי עומד בפני החלטה לבחירת עורך דין הוא מתקשה לקחת החלטה מי יהיה ספק השירות שלו והוא נאחז בכל פיסת מידע על המשרד המבוקש כאשר חלק גדול מההחלטה שלו מורכבת מהניראות והשדר שהוא מקבל מהמשרד אליו נכנס. הסטודיו של קרן אלבוים מתמחה במיתוג משרדים לעורכי דין וביצירת אמירה אישית ייחודית של המסר אותו ברצונכם להעביר ללקוחותיכם.

לפרטים נוספים וקביעת פגישת ייעוץ אישית - מלאו את פרטיכם:

 

לפרטים נוספים וקביעת פגישת ייעוץ אישית - מלאו את פרטיכם:
חזרה למגזין