• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים
מידע שימושי

שדרוג הבית מתחיל בעבודה עם מעצבת פנים

אינכם מתיימרים לבנות בתים במקום הקבלנים, וגם אין לכם שום כוונה לתפור את הבגדים שאתם לובשים במקום לרכוש אותם. זו הסיבה בין היתר שעם ההחלטה שקיבלתם לעצב את הבית מחדש, כדאי להפקיד את המלאכה בידיים מקצועיות בלבד המבינות וחיות עיצוב – בידיים של מעצבת הפנים!

יש לכם תקציב וחלום, אבל מה עם טאץ' עיצובי?

ההחלטה לעצב מחדש את הבית הינה החלטה הנבנית בהדרגה. על מנת לעצב את הבית מחדש לוקחים בחשבון את ההשקעה הכספית הנדרשת, את הזמן הנדרש להשקעה, וגם צריכים לקחת בחשבון את אי הנוחות הזמנית שבארגון הבית מחדש. אחרי שאכן הגעתם להחלטה כי גם לבית שלכם מגיע ליהנות משדרוג מן הקצה אל הקצה, עליכם לבחור את אשת המקצוע שתעבוד אתכם: מעצבת פנים. ההחלטה על עיצוב פנים הבית היא דבר אחד, וטאץ' עיצובי ואסתטי הינו דבר בנפרד. עבודה עם מעצבת פנים לא רק מקצרת לכם את הדרך, אלא שהיא מבטיחה גם שתעלו על דרך המלך ותיהנו ממנה.

מעצבת הפנים דואגת להתכבות בין השטיח, גוף התאורה והמזנון:

בעוד ישנם דברים שניתן ללמוד, גם ישנם דברים המוגדרים כ"כישרון" או כ"חוש". חוש עיצובי הינו מתנה, ובעת שאין לכם אות ואתם מחליטים לעצב ולשדרג את הבית לבדכם, התוצאות בסופו של דבר יכולות שלא להשביע את רצונכם. מעצבת הפנים היא זו שתאפיין את הצרכים שלכם, תהיה קשובה לחלומות שלכם ולחזון העיצובי שלכם ותציע לכם פתרונות עיצוביים. באחריות מעצבת הפנים ליצור התכתבות הרמונית בין החללים השונים, הפריטים השונים שיוצבו בחלל – מרהיטים ועד יצירות האומנות, תוך דגש ותשומת לב לכל חלל וגם לפרטים הקטנים ביותר.

ניצול אידיאלי וחכם של החלל עם דגש על עיצוב:

מעצבת הפנים המון פעמים גם תשנה את הייעוד של חללים מסוימים, זאת בהתאם לצרכים ולדרישות שלכם. המון פעמים לדוגמא ניתן לקחת חלל כמו ממ"ד, שהשימוש בו הוא בעיקר בשעת חירום, ולהחליט כי משמישים אוו כחדר פנאי או כחדר עבודה. מאחר וחלל שכזה היה נטול כל עיצוב, הרי שנדרשת עבודת עיצוב מעמיקה בו. המון לקוחות בוחרים להפוך את הממ"ד לחדר ארונות ולשלב בו ארונות הזזה. יחד אתכם, תתקבל ההחלטה האם הארונות והעיצוב הכללי של החדר יהיו בקווי עיצוב של מודרנה, וינטאז', קלאסי, כפרי וכן הלאה.

גישה אל ספקים, חנויות ופריטים ייחודיים:

חלק בלתי נפרד מהעבודה של מעצבת הפנים הוא גם לקשר ביניכם ובין ספקים מובילים וחנויות מובילות. המון פעמים תגלו כי יש לכם חלום עיצובי מסוים, אך אין לכם את הכלים או את הידע להגשים אותו. מעצבת הפנים תוכלו לאסוף עבורכם פריטים נדירים, להפגיש אתכם עם הספקים המובילים ביותר בתחומם, להציג בפניכם רעיונות ייחודיים וחדשניים ובעיקר להגשים לכם את חלום שדרוג הבית.

לפרטים נוספים וקביעת פגישת ייעוץ אישית - מלאו את פרטיכם:
חזרה למידע שימושי