• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים
עיצוב פנים

אודות

אודות קרן אלבוים מעצבת משרדיםמשרדי הינו משרד בוטיק המתמחה בתכנון ובעיצוב פנים של משרדים, דירות, בתים פרטיים, דירות יוקרה ובמגוון אחר ורחב של עבודות תכנון, עיצוב ואדריכלות פנים.

למשרד, הפועל מזה למעלה מ-17 שנים יש את הידע, הניסיון והכלים ללמוד ולגבש את צרכי הלקוח ולתרגם את תהליכי העבודה הללו לתכנון מדויק ובהתאמה אופטימלית.

הקו המוביל את עבודת העיצוב של המשרד הוא שילוב מוקפד בין פונקציונליות לבין עיצוב חדשני, צעיר ורענן. לאורך כל הדרך מוקדשת תשומת לב רבה לפרטים הקטנים המרכיבים את התמונה הגדולה ולעמידה בלוחות זמנים תוך כדי הקשבה ושיתוף הלקוח.

העבודה במשרד נעשית בשיטת ה- Total design המלבישה את הפרויקט עד הפרט האחרון. אנו מתייחסים לעיצוב המבנה (ארכיטקטורה) ולעיצוב החללים הפנימיים (עיצוב פנים) כאל יחידה אחת שלמה.כל פרויקט הוא לידה מחדש, של חלומות, תחושות וידע המשתלבים יחד ליצירה סופית אחת.

תהליך העבודה מתחיל בתכנון קפדני, הכרת הלקוח המספר על אופיו, חלומותיו, רצונותיו, חזונו העיצובי ותקציב הפרויקט, ממשיך בתרגום לסקיצות ותוכניות. ולאחר אישור הצד הטכני מתחיל תהליך הלבשת הפרויקט ויציקת התוכן העיצובי הכולל יצירת סקלת צבעים, טקסטורות, רהיטים, תאורה ודקורציה.

התהליך העיצובי
 
01
 
מפגש בריף עם הלקוח
מפגש ההיכרות עם הלקוח הוא מפגש עם צרכים, חלומות ורצונות. במהלך המפגש אנו לומדים על אופיו של הלקוח, מקבלים פרוגרמה מפורטת ומוגדרת עבור הפרויקט ומסגרת תקציב.
 
02
 
תכנון וגיבוש הקונספט העיצובי
הכנת סקיצות רעיוניות לפרויקט, גיבוש רעיון עיצובי לפרויקט והפיכתו לסט תוכניות לביצוע.
בחירת חומרי הגמר אשר משקפים את הקונספט שנבחר - החל מחומרי החיפוי, התאורה, הנגרות, הווילונות, הדקורציה ודרך סקלת הצבעים ומגוון הטקסטורות.
 
03
 
ליווי תהליך הבינוי וההקמה
ליווי עיצובי מלא בתהליך הבינוי. נוכחות באתר בזמני מפתח, הנחיית בעלי המקצוע פותרון בעיות המתגלות בשטח.
 
04
 
הלבשת הפרויקט
זהו הרגע בו הכל מתחבר יחד. רעיונות, תוכניות וחלומות והופכים ליחידה אחת.