• ניווט מקלדת
 • צבעוניות חד-גוונית
 • צבעוניות הפוך
 • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים
מגזין

תכנון משרדים מכוון מטרה

כאשר מקימים משרד הצעד החשוב ביותר המהווה בסיס לכל עבודות העיצוב הוא תכנון המשרד. אני קרן אלבוים מתמחה בפרוייקטים של תכנון ועיצוב משרדים יוקרתיים לכל בעלי העסקים. במהלך התכנון אתחשב באופי העסק שלכם, במטרות ובאופי התנהלות העבודה של העסק. על פי שאלות מנחות אוכל לסייע לכם במהלך תכנון משרדים בצורה הנכונה והפרקטית ביותר עבור המשרד שלכם. לפני שניגשים לעבודות תכנון משרדים יש לבחור תחילה חברת עיצוב מנוסה בעלת ידע וניסיון. אני קרן אלבוים מעצבת פנים של משרדים בעלת וותק בתחום תכנון משרדים לקחתי חלק בפרוייקטים רבים של תכנון משרדים. הידע והניסיון שרכשתי במהלך שנות עבודתי הקנו לי את היכולת לסייע לכם במהלך תכנון משרדים בהתאמה אישית לעסק שלכם. היכנסו כבר עכשיו לגלריית עיצוב משרדים והתרשמו ממגוון פרוייקטים יוקרתיים של תכנון משרדים. ליווי אישי הוא אחד מהדברים החשובים שאני מעניקה ללקוחותי הוא ליווי אישי במהלך תכנון משרדים ועד להוצאה לפועל של עיצוב פנים המשרד. אני מלווה אתכם מרגע פגישת הייעוץ הראשונית ועד לאחר סיום העבודה, אני זמינה לכל שאלה ולמתן פתרונות בזמן אמת שיכולים להתעורר בזמן עיצוב המשרד.תכנון משרדים

תכנון נכון של המשרד

 • צבעים נכונים – משרדים של חברות יוקרתיות ושל עסקים בתחומים שונים צריכים לשדר רציניות וסולידיות שתבוא לידי ביטוי בצבעים הנכונים. כל צבע מתאים לתחלום אחר. למשרדי עורך דין הצבעים המתאימים הם בדרך כלל צבעי אדמה, צבעים סולידיים וחמים.
   
 • חדר הישיבות - החלל צריך להיות מאובזר היטב, מומלץ למקם אותם בחדרים שיש בהם אור טבעי וחזק, חדרים עם חלונות גדולים שמכניסים דרכם אוויר צח ונוף שמשתקף דרכם.
   
 • חדר משרד העבודה -  החשוב ביותר. החדר שבו יושב בעל העסק או לדוגמה עורך הדין כל היום עובד ומקבל לקוחות. החלל המשרדי משתנה בהתאם לאופי החברה. חדר המשרד של עורך הדין לא יכול להיות מעוצב על פי כללי העיצוב של משרדי חברת היי טק.
   
 • חדר האוכל -  צריך לשדר אווירה לא רישמית, נינוחה וכיפית. חדר האוכל צריך להיות מרווח, מאובזר היטב עם מספיק מקומות לפחות לרוב עובדי המשרד לשבת יחדיו בארוחות הצהרים. המפגש בארוחות הצהריים בחדר האוכל / הקפיטרייה הוא מקום לגיבוש שבו נפדשים רוב עובדי החברה ומתחברים ביניהם.

תכנון משרדים יוקרתיחשוב לדעת כי יש מגוון סגנונות עיצוב שונים בתחום תכנון משרדים. לאחר שאני לומדת את אופי העסק והעבודה שלכם אציע לכם את אופי תכנון המשרד הנכון ביותר. חשוב לשים לב בעבודות תכנון משרדים לצרכים שונים כמו חדר מנכ"ל, חדרי ישיבות, מטבחון, שירותים ומיקומים שונים של עמדות העבודה במשרד.

עמידה בזמנים

עמידה בזמנים -  אחד מהגורמים המהווים סיוע להצלחתי הוא יכולת מקצועית של מעצבת משרדים מנוסה ועמידה בזמני עבודה. אני מקפידה על תכנון משרדים מקצועי ומתן הערכת זמני עבודה משוערים. עמידה בזמנים היא פקטור חשוב בפרוייקטים של תכנון משרדים מאחר ותחילת העסק תלויה בעבודת תכנון משרדים.

תכנון ועיצוב משרדים זה לא דבר של מה בכך. תכנון המשרד צריך להתאים לסביבת העבודה וצריך שיהיה בו עיצוב מקורי שמתאים לאופי החברה ומייצג את החברה במקוריות ויצירתיות. עיצוב מתאים שמשדר היטב את את אופי החברה יכול לתרום רבות להתחלת העסק. הוא תורם לתחושת הרמוניה ורוגע בחברה בין אנשי הצוות מה שתורם להחדרת מוטיבציה בצוות העובדים וחשק להצליח במשימות השונות.

תכנון משרד נכון טומן בתוכו שלושה אלמנטים מרכזיים:

תכנון ועיצוב משרדים• יצירת סביבת עבודה מתאימה לעובדים אשר מותאמת לאופי החברה.
• תכנון משרד אשר יגביר בעובדים את החשק לעבוד ויגביר את תחושת הנאמנות שלהם לחברה
• עיצוב הסביבה המשרדים שתנעם על העובדים, שלעובדים תהייה תחושה נעימה בזמן שהייתם במשרד.

תכנון בהתאמה לעסק

תכנון החלל המקצועי בהתאם  לשיטת העבודה של החברה ושל העובדים בה, יכול לחסוך המון בעיות שיכולות להיווצר בעתיד במקרה של תכנון משרד גרוע. תכנון המשרד צריך לקחת בחשבון עיצוב שהמטרה שלו היא הצלחת העסק, למנוע מצב שבו בעובדים מרגישים מתוסכלים מפני שאין להם את התנאים המתאימים לביצוע המשימות היומיומיות שלהם.

לפרטים נוספים וקביעת פגישת ייעוץ אישית - מלאו את פרטיכם:
חזרה למגזין