• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים
מגזין

עיצוב דירות יוקרה - להשקיע בפנים הבית מה שלא ניתן להשקיע מבחוץ

עיצוב דירות יוקרה - חדר אוכל מעץ בעיצוב קרן אלבויםלעצב דירת יוקרה דורש תהליך שונה מעיצוב של דירה רגילה. כי הציפייה בעיצוב פנים דירות יוקרה היא לקבל ירידה לפרטים הכי קטנים. כאן מקבלת מעצבת הפנים הזדמנות נהדרת להתעמק בחלל עד הרבדים העמוקים ביותר ולהקפיד עד הסוף על כל פרט ופרט בדירה.

ההקפדה הזו, היא שהופכת דירה פשוטה ורגילה, לדירת יוקרה שמסובבת ראשים. החלק המשמעותי ביותר בעיצוב דירות יוקרה אינו רכישה של פריטי עיצוב יקרים, או שימוש בחומרי גלם יקרים במיוחד – אלא הבחירה המדויקת בכל פריט ופריט, בכל גוון וגוון, לכל אורכה ורוחבה של הדירה. עיצוב אשר מותאם בצורה מלאה מושלמת לצרכים ולרצונות של הלקוח, אשר עתיד לגור בדירה – התאמה לטעם שלו, לצרכים היומיומיים שלו, להרגלי החיים שלו, לרמה הכלכלית שלו, וכן הלאה. עיצוב פנים לדירות יוקרה מאפשר לבעלי הדירה לחיות במקום ייחודי, מוקפים ביופי, בית נוח ומעוצב, בדיוק כמו שתמיד חלמו, וליהנות מדירה בעיצוב עילאי.

תהליך עיצוב דירות

  • התאמה אישית -כל אדם שונה ולכן ראוי שמגוריו יקבלו התאמה לאופיו הייחודי. קרן אלבוים מתמחה בעיצוב פנים של בתים כך שישקפו את אורחות חייהם וגוון אישיותם של הדיירים. בפרוייקטים של עיצובים עבור דירות יוקרה מצריכים מאמץ מיוחד. ברזומה של קרן אלבוים דירות ייחודיות, מרשימות ואלגנטיות שהותאמו במיוחד ללקוחותיה. כך, למשל, דירת רווקים, דירה של זוג מבוגר או צעיר ועיצוב דירה של משפחה יהיו שונות בתכלית אך כולן יקבלו שימושיות גבוהה ומראה יוקרתי.
     
  • תכנון מקדים-  בשלב התכנון המקדים קרן נפגשת בעצמה עם הלקוחות לשיחת ייעוץ בה מבררים את כל הרצונות החשובים ביותר בנוגע למראה ואופי הדירה. במהלך פגישת ייעוץ נתייחס לפרקטיקה ויעילות של עיצוב פנים לדירות יוקרה, חומרים ורהיטי עילית, סגנון תאורה וסגנונות העיצוב המועדפים על הלקוחות. לאחר שלב זה נכין תוכנית עבודה יסודית לפרוייקט עיצוב דירת היוקרה שלכם. 
  • ליווי אישי - במהלך כל פרוייקט עיצוב דירות יוקרה קרן מקפידה ללוות אתכם בכל שלב משלבי העיצוב. תשתף אתכם בהחלטות החשובות בעיצוב הדירה ותסייע לכם ליצור את האווירה הנכונה עבורכם. כמו כן במהלך הפרוייקט ולאחריו קרן זמינה תמיד לייעץ לכם ולענות על כל שאלה שמתעוררת בנוגע לתהליך עיצוב פנים דירות יוקרה.

מעצבת פנים מומחית

עיצוב פנים דירות יוקרה - מטבח אלגנטי בלבן בעיצוב קרן אלבויםכאשר מדובר בפרוייקטים של עיצוב דירות יוקרה חשוב מאוד לבחור בבעל מקצוע מנוסה. קרן אלבוים מעצבת פנים מומחית בעבודות ופרוייקטים של עיצוב פנים שיורדים לפרטים הקטנים. אצלנו תקבלו הקפדה ללא פשרות ושימת לב שהופך סתם עיצוב לעיצוב יוקרתי וסתם דירה לדירת יוקרה. לרשות קרן עומד ידע רב שרכשה במהלך שנות עבודתה בעיצוב פנים ותכנון מבני יוקרה.

 
שיטת ה "טוטאל - דיזיין"

המשרד של קרן אלבוים פועל בשיטה של "טוטאל דיזיין" – עיצוב כולל, אשר מתייחס אל המבנה כולו, מן העיצוב החיצוני שלו ועד לעיצוב הפנימי, כיחידה אחד שלמה, שבה כל חלק צריך להשתלב עם החלקים האחרים. המשרד דואג תמיד לשלב בין פונקציונאליות ונוחות השימוש בדירה, לבין העיצובים הייחודיים, החדשניים ואניני הטעם בכל חלקי הבית. חשוב לנו להכיר היטב את הלקוח, כמו גם את הדירה, על מנת להגיע לתוצאות המושלמות ביותר בעיצוב דירות יוקרה ברמה הכי גבוהה. היכנסו לגלריית עיצוב בתים והתרשמו ממגוון פרוייקטים מרשימים של עיצוב פנים דירות יוקרה שהוקעו בהם מחשבה ודאגה עמוקות.

לפרטים נוספים וקביעת פגישת ייעוץ אישית - מלאו את פרטיכם:

לפרטים נוספים וקביעת פגישת ייעוץ אישית - מלאו את פרטיכם:
חזרה למגזין