• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים
מגזין

עיצוב בתים מודרניים

עיצוב בתים מודרניים הוא מפעל מרכזי בחברה של ימינו. הוא המנוע השקט שמשנה מבלי שנשים לב את הסביבה שהדור הבא יכנה בית. כבר לא מעט זמן שהבתים של היום לא נראים כמו הבתים של פעם. התקדמות הטכנולוגיה, שינויים בטעם החברתי והתפתחויות טבעיות אחרת הן רק חלק מהסיבות שגורמות לשינוי הזה. כך או כך, אנשים רבים מחפשים היום אפשרות של עיצוב מודרני יותר לבתיהם ורוצים לחיות בבית אשר מעוצב בסגנון העכשווי והעדכני ביותר. קרן אלבוים וצוות המשרד שלה מעצבים עבורכם בתים מודרניים יפהפיים, בדיוק על פי הטעם שלכם, ועל פי הצרכים המדויקים שלכם.

סלון של בית עם ספת עור לבנה ושולחן עץ שחורהסגנון המודרני מתאפיין במינימליזם, בקווים חלקים, ישרים ופונקציונאליים, ובצבעים בהירים. עיצוב בתים מודרניים מחולק הן לנושא הפרקטי והן לנושא העיצובי. מבחינה פרקטית, אנו עושים שימוש בחידושים טכנולוגיים שונים ובטרנדים טכנולוגיים, כמו תנור בילט-אין או כיריים קרמיות, למטבח, אסלה סמויה בשירותים, ארונות פטנט שונים בחדרים, ועוד. מבחינה עיצובית, לבתים מודרניים יהיה עיצוב חלק ונקי, בסגנון שנותן מראה מרווח, מאורגן ומסודר.

 

 

 

 

 

מהם המאפיינים של בית מודרני? 

בית מודרני מתוכנן בקווים ישרים ונקיים. בלי הרבה דקורציות מיותרות. למעשה ללא כל אלמנט דקורטיבי שלא נחוץ או שאין בו פונקציונליות מסויימת. כל אביזר או ריהוט נבחר קודם כל בשל התפקיד הפונקציונלי שהוא משמש.
חצר של בית פרטי עם דשא וריצוף לבןחומרי גלם -  הם פשוטים במראה ובמאפיינים שלהם. חומרי הבסיס שבהם משתמשים בעיצוב מודרני עכשווי הם חומרים כגון פלדה, מתכת וזכוכית. הגימורים הם ישירים והצבעים מונוכרומים. ניתן ואף מומלץ לשלב בין חומרים מסוגים שונים על מנת ליצור מעט קונטרסט ולרסן את תחושת הניכור.

הצבעים  - שבדרך כלל משתמשים בהם כדי לקבל מראה המתאים לזמננו הם צבעים אחידים, שמשדרים רוגע ופשטות. אפשר לשלב כתמים /נגיעות של צבעים דומיננטים יותר. הטעם הספציפי והאינדבדואלי של בעל הבית תבוא לידי ביטוי בריהוט המשלים כגון מערכת הישיבה בסלון או אביזרים משלימים לסטיילינג של הבית.

תאורה – בבתים מודרניים נעשה שימוש בחומרים כגון אלומיניום או זכוכית. המעצב צריך להתחשב במיקום של גופי התאורה השונים בחדרי הבית. התאורה בבית יוצרת אווירה והיא עוזרת בהגדרת החלל העיצובי והמסר העיצובי שלו. תפקיד נוסף של התאורה הוא לחבר בין החללים השונים.

סלון עם רצפת פרקט , מערכת ישיבה ושולחן חדר אוכלריהוט – על מנת ליצור מראה עכשיו וחדשני לרהיטים צריך להיות קווים שמשדרים נקיון, פשטות, אחידות ומינימליסטיות. הנראות של הרהיטים צריכה לשדר קלילות, אים העמסה של רהיטים מיותרים שיוצרים כאוס וחוסר סימטריות.

בית מודרני יכול לשדר סימטריות וניקיון ובמקביל גם חמימות, אין בהכרח סתירה בין השניים. בשילוב עדין של הצבעים והריהוט שיוצרים ביניהם קונטרס דק ומונעים מהבית לשדר קרירות, ובמקום מוסיפים לו נגיעות של חום.

מעצבת בתים - קרן אלבוים

עיצוב בתים מודרניים לא חייב להיצמד לכללים נוקשים, ואם יש לכם חיבה למוצר מסוים, לצבע מסוים וכדומה – ניתן תמיד לשלב אותו בעיצוב, כאשר המטרה המרכזית נשארת – ליצור בית מעוצב בסגנון מודרני, חדשני ועדכני, שגם יהיה יפה וישמש אתכם בצורה יעילה בכל זמן. משרד הבוטיק של קרן אלבוים, אדריכלית ומעצבת פנים, קיים כבר למעלה מ-10 שנים. המשרד של קרן אלבוים מתמחה בעיצוב פנים של בתים ומבנים מכל הסוגים, בסגנונות עיצוב חדשניים וייחודיים, אשר הופכים את הבית הפשוט שלכם לבית יוקרתי ברוח תקופתנו, בשורה הראשונה של איכות ונוחיות שמעניק רק עיצוב בתים מודרניים הנסמך על ניסיון. במשרד של קרן אלבוים מבינים שכל בית הוא חלום של מישהו, כל בית הוא פרויקט יחיד במינו, נחלום איתכם את הבית המושלם עד שהוא יושלם.

לכן, העובדים במשרד משקיעים את כל כולם בעיצוב מרשים ומודרני של הבית שלכם, בדיוק כמו שאתם רוצים וחולמים. עם הניסיון של המשרד, ותהליך ההיכרות המורחב עם הלקוח, התוצאות בעיצוב הבית שלכם יהיו, ללא ספק, מושלמות.

לתיאום פגישה אתנו ולקבלת הצעת מחיר -  מלאו את פרטיכם

 

לפרטים נוספים וקביעת פגישת ייעוץ אישית - מלאו את פרטיכם:
חזרה למגזין