• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים
מגזין

עיצוב בתים כך שיתקשרו עם הדיירים פרקטית ורגשית

עיצוב בתים מודרני - בית קרקע עם חצר בעיצוב קרן אלבויםעיצוב דירות בסגנון מודרני לבית פרטי עם בריכה - קרן אלבוים

 

 

 

 

 

 

 

 

עיצוב פנים בתים הוא החלק שמקדים כל בנייה וכל שיפוץ של הבית. עיצוב הפנים  הוא ה התכנון המקדים שמגדיר כיצד ייראה הבית כאשר ניכנס אליו.

הקירות החיצוניים כבר בנויים, מוכרים וידועים, אך מה נראה כאשר ניכנס אל תוך הבית שלנו? עיצוב בתים בניגוד לאדריכלות הוא התשובה לשאלה הזו. מעצבת פנים היא האדם שאמון על תכנון המראה של הבית, מהפרטים הבסיסיים ביותר ועד לפרטים הקטנים ביותר. במשרד של קרן אלבוים אתם יכולים ליהנות מעיצוב דירות ברמה המקצועית הגבוהה ביותר. עיצוב פנים הבית הוא תחום מבוקש בעיקר בשנים האחרונות עקב המודעות הגוברת ליצירת מראה אלגנטי המעניק סגנון ייחודי המותאם לאופי הרצוי של הבית. אני – קרן אלבוים מעצבת פנים מוסמכת מתמחה בתכנון מוקפד של עיצוב בתים בסגנונות שונים. חלל הבית שלכם יכול להפוך לגן עדן פרטי של כל דיירי הבית, הסוד טמון בהתאמה האישית של סגנון העיצוב לפרקטיקה הנחוצה לדיירי הבית ולאופי שהם מבקשים ליצור.

אסטרטגיה עיצובית לפנים המגורים

אם אתם בונים לעצכם דירה, או משפצים בית קיים, אתם בוודאי יודעים כבר שהשלב הראשון בבנייה ובשיפוץ הוא התכנון. עיצוב דירות הוא התכנון הראשוני שקובע כיצד ייראה מרחב המגורים של פנים הבית שלכם. עיצוב ביתכם יתחיל בתכנון הבסיסי – החלוקה הפנימית של הבית. היכן ימוקם המטבח והיכן האמבטיה? מה יהיה הגודל של החדרים? ואיזו צורה יקבל הסלון? ההמשך של עיצוב הבית הוא תכנון מפורט יותר, גם של פנים החדרים, ובמקביל גם עיצוב של הבית. היכן ימוקם הארון? באלו צבעים תצבעו את חדר הילדים? היכן יהיו חבלי הכביסה? איפה תמקמו מדפי נוי ברחבי הבית? והאם תעצבו את הסלון עם נישות אמתיות או עם מדבקות נישה? כל הפרטים הללו הם שיוצרים את המראה הסופי של הבית, ולכן חשוב לתכנן אותם בצורה מקצועית. לפני שניגשים למהלך עיצוב דירות תחילה יש לתכנן תוכנית עבודה מוקדמת המותאמת אישית לסגנון העיצוב המתבקש על ידי הלקוח. במהלך פגישות הייעוץ שלנו נדריך אתכם בדרך הנכונה ביותר ליצירת האווירה הרצויה בבית שלכם. נעבור איתכם על כל הפרטים החשובים ואקפיד אישית על תכנון המשרד והעיצוב עד לפרטים הקטנים, שיעניקו לכם מראה משגע לבית ותחושה של מרחב שנעשה במחשבה. 

יצירת הרמוניה עיצובית בדירה ובבית

עיצוב בתים הוא עיסוק בנפש האדם. האופן שבו אדם מציג את עצמו כלפי חוץ הוא בדרך כלל ביטוי לפנימיותו, זהו רמז לעושר הפנימי החבוי בו. כך גם לגבי בתים ודירות,  העיצוב הפנימי שלהם הוא התמונה המורכבת והמתוחכמת יותר של חיצוניותם. אם תרצו, פנים הבית והדירה הוא ליבו של תהליך העיצוב, שבמהלכו נדרשת מעצבת פנים לשקף באופן מהותי את פנימיותם של דיירי הבית. אין זה עניין פשוט, כל אדם מעוניין שביתו יראה באופן ובסגנון שונה, אך לא כל אדם יודע כיצד לעצב ולסגנן את ביתו באופן בו הוא היה חפץ. הבחירה באיש מקצוע בעל ידע בעיצוב פנים, הופכת את תהליך עיצוב הדירה או הבית לתהליך מהנה וקל. במרכזה של משימת עיצוב פנים לבתים מצויה בחירת הריהוט עבור כל חדר בבית, ולאחר מכן העיסוק בלעצב ולסגנן את הבית על ידי הצבת כל רהיט במקום המיועד לו, תוך שילוב עם בחירת צבעים מתאימים, אביזרים המיועדים לצורך קישוט ועוד. אין ספק שבכדי לעצב בית באופן מושלם מבחינה חיצונית, הן ברמת בחירת הריהוט והן ברמת הצבת כל דבר במקום המדויק ליצירת הרמוניה מוחלטת, יש צורך באיש מקצוע החיי ונושם עיצוב דירוות ובתים. מעצב פנים חייב להיות מקצועי ואיכותי, אך הוא גם חייב להיות מקורי, יצירתי ובעל דמיון רב. לכן, לפני התחלת תהליך עיצוב הפנים לביתכם יש להבין את מגוון הסגנונות הקיים ולבחור את הסגנון הרצוי והמתאים ביותר עבורכם.

סגנונות עיצוב פנים בתים שונים

כאשר מדובר בתחום עיצוב פנים הבית חשוב לדעת כי יש מגוון רחב של סגנונות שיכולים להתאים לכם. תוכלו לבחור מבין מגוון הסגנונות לעיצוב כמו: עיצוב בתים בסגנון מודרני, קלאסי, יוקרתי, כפרי, סגנונות עיצוב המושפעים מתרבויות שונות בעולם או אפילו שילוב הסגנונות המועדפים עליכם ביותר.

התאמה הדירה לאישיות

במהלך פגישת הייעוץ איתי אהיה קשובה לצרכים החשובים לכם מבחינת עיצוב פרקטי של הדירה או הבית, מבחינת המראה, הצבעים והחומרים הרצויים. אעזור לכם להתאים את אופי עיצוב פנים הבית לאופי שלכם ושל בני המשפחה שיעניק לכם את האווירה הביתית המושלמת. חשוב מאוד לזכור כי עיצוב דירה או עיצוב בית יכול לשנות לגמרי את התחושה שלכם במגוריכם, ולכן יש לעשותו בשקידה ומחשבה. שימוש נכון באלמנטים שונים כמו צבעים, תאורה, רהיטים, למשל, יסייעו לכם ליצור מראה אלגנטי ויוקרתי לכל חללי הבית. קרן, אדריכלית ומעצבת פנים, ידועה בכישרונה וביכולתה להפוך כל בית לבית בעל המראה המושלם והאידיאלי, בהתאם לחלומות והרצונות שלכם.

הצעדים הראשונים במסע המשותם שלכם איתנו בדרך לעיצוב בית החלומות שלכם:

פגישת ייעוץ במשרדינו - מהם החלומות, שאיפות ורצונות הלקוח בכל מה שנוגע לאופן בו הוא מעוניין שביתו יראה, לאחר מכן, הכנת הקונספט העיצובי, ליווי בתהליך ויישום בשטח של הקונספט העיצובי הנבחר. במשרד הבוטיק של קרן אלבוים, תוכלו גם אתם לקבל שירות מקצועי במיוחד של עיצוב פנים לבתים, ברמה הגבוהה ביותר, ועל פי הטעם האישי והצרכים האישיים שלכם. עם המשרד של קרן אלבוים, אתם יכולים ליהנות מעיצוב בתים ברמה גבוהה ובסגנון חדשני.

המשרד מתמחה בשיטת הטוטאל דיזיין – שיטה אשר רואה את המבנה כולו כיחידה אחת, ובתכנון והעיצוב אכן יוצרת ממנו יחידה אחת מעוצבת בהרמוניה. עיצוב פנים בתים ועיצוב דירות של קרן אלבוים והסטודיו המקצועי שלנו, מעניק לכם את הבית היפה ביותר, הנעים ביותר והפרקטי ביותר שתוכלו למצוא.

 

לפרטים נוספים וקביעת פגישת ייעוץ אישית - מלאו את פרטיכם:
חזרה למגזין