• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים
מגזין

אדריכלות פנים

אדריכלות פנים בסגנון חדשני מאת קרן אלבוטיםאדריכלות פנים הוא תכנון מוקפד של האופן שבו יעוצב ויראה חלל הבית כולו, בהתאם לכמה חדרים, כיצד יעוצבו היכן ימוקמו וכן, עיצוב נישות לחדרים השונים מגבס או מכל חומר אחר ועוד. אדריכלות הפנים מסייעת לכם לצייר את התמונה המושלמת בכל הנודע לעיצוב הבית שלכם באופן פנימי ולמימוש התכנית בפועל, ביצירת המראה האידיאלי לביתכם בסופו של תהליך. אין ספק שאדריכל פנים חייב להיות אדם יצירתי ומקורי, בעל ידע וניסיון מקצועי בתחום האדריכלות ועיצוב פנים של בתים, משרדים וכל מתחם באשר הוא.

אדריכלות פנים ותכנון על פי רצון הלקוח

אדריכלות הפנים חייבת להיות מותאמת לצרכי הלקוח. אדריכל מקצועי ואיכותי חייב להתחיל את תהליך העיצוב בהקשה מלאה לרצונותיו, שאיפותיו וחלומותיו של הלקוח ולפעול בהתאם אליהם באופן מוחלט, תוך שילוב הידע המקצועי שלו, ומציע הצעות ייעול שונות אותן הוא מייעץ בכדי שהעיצוב יעשה באופן הטוב ביותר. אדריכלות היא לא רק קירות המבנה החיצוניים ובמסגרת עבודתינו מתייחסת דווקא לכ מה שקשור לעיצוב ותכנון הפנימי של המגורים. עיצוב כל חלל וחלל מהבית והפיכתו לחלל מושלם ומעוצב, המותאם לצרכיו ויעודיו כחדר ספציפי בבית

תהליכים עיצוביים

התהליך כולל עיצובו של כל חלל באופן מושלם - בחירת הריהוט האידיאלי והפונקציונאלי ביותר, בחירת פריטים ואביזרים שונים המיועדים לצורך אבזור וקישוט כל חדר, בחירת צבעי הקירות ועוד. המשרד של מעצבת הפנים קרן אלבוים, הוא המקום הטוב ביותר לפנות אליו כאשר מחפשים עיצוב פנים ואדריכלות שקדניים ואיכותיים. קרן תעניק לכם את השירות האיכותי והאדיב ביותר ותסייע לכם להפוך כל חלל פנימי לחלל המעוצב, הפונקציונאלי והאיכותי ביותר. אדריכלות פנים מקצועית מתחילה אצל קרן. אז אם אתם מתלבטים איזה אדריכל יהפוך את הבית או המשרד שלכם למקומות המעוצבים והאיכותיים ביותר. עם קרן תוכל להגשים חלום.

שילוב אדריכלות ועיצוב פנים

שילוב בין אדירכלות לעיצוב פנים הוא השילוב האידיאלי ביותר. השילוב  מאפשר שילוב בין שני מקצועות המפרים זה את זה ומעשירים אחד את השני ברעיונות יישומיים ומעשיים. בחירה של בעל מקצוע שהוא גם מעצב וגם אדיכל עשויה לחסוך לכם הרבה זמן וכסף. במובנים רבים עיצוב ואדריכלות הם כלים שלובים ויש קשר הדוק בינהם. הדגש והייחוד של העיצוב הוא בהיבט האסתטי ואילו אדריכל מתעסק בהנדסת המבנה, תכנון ושינויי בבנייה חדשה או בשיפוץ, חוקי הבנייה ועקרונותיה, טכנולוגיה בעוד המעצב מוסיף את הנגיעה העיצובית אומנותית המשווה לבית את הייחוד הדקורטיבי שלו. לכל תחום, הן לאדריכלות והן לעיצוב פנים נדרשים היבטים יחודיים המאפיינים את מקצועו אך יש להם נקודות השקה רבות אחד עם השני. השילוב המיטבי בין השניים עתיד ליצור תוצאה רצויה במיוחד הן מההיבט המבני הפונקצוינאלי והן מההיבט האסתטי.

אם אתם מחפשים את הטובה ביותר בתחום אדריכלות פנים - צרו קשר עם קרן אלבוים

לפרטים נוספים וקביעת פגישת ייעוץ אישית - מלאו את פרטיכם:
חזרה למגזין