• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים
מגזין

איך לבחור קמין מחמם שגם מתאים לעיצוב הכללי של הבית?

בשנים האחרונות החליטו בעלי נכסים רבים להתקין בביתם קמין לחימום החלל בימי החורף הקרים. הקמין יוצר חימום ייחודי והופך כל חדר מגורים לאזור משפחתי, חמים ונעים ביותר. שיטת חימום זו מתאימה במיוחד לחללים רחבי ידיים, אך לא רק והיא עדיפה על פני שיטות חימום אחרות כמו תנור חשמלי, רדיאטור או מיזוג אוויר כיוון שמדובר גם בפריט עיצובי מעבר לחום הנעים שהוא פולט.

התקנת קמין גז בחדר המגורים

כדי ליהנות מהצביון הייחודי של קמינים גז אפשר להתקין אותם בתצורות שונות. מעצבת פנים אשר בוחנת את מבנה הסלון מציעה כמה וכמה אופציות כדי ליצור שלמות עיצובית.

קמין גז יכול לעמודStand Alone  במרכז המרחב וכל הרהיטים יהיו סביבו. מודל זה הופך כל חדר מגורים לחלל אקסקלוסיבי ויוקרתי, דבר שמשפיע על נראותו הכללית של כל הבית.

בנוסף לכך, קיימות אפשרויות להציב מבנה דקורטיבי למטרה זו שממוקם במיקומים שונים ברחבי החדר בהתאם לאפשרויות ההתאמה, כשהמיקום האידאלי הוא במרכז החדר. הקמין הוא חלק מהמבנה ומתקינים אותו בחלקו התחתון בגודל רוחבי שתופס את כל השטח התחתון, או קמינים גבוהים אשר ממוקמים בשתי הצלעות הרוחביות הפינתיות של המבנה וכך נהנים מהחום של הקמין גם מי שנמצא על הספה וגם מי שיושב על הכורסאות כיוון שהחום מגיע מכל עבר.

יופיו של הקמין

ללא קשר לגודלו של הקמין ולצורתו, הוא יוצר יופי ייחודי בכל חדר מגורים, מוסיף לו אסתטיקה ויופי מודרני ואצילי. לאחר שמתרגלים להימצאותו של הקמין בסלון, קשה לתאר איך נראו החיים בלעדיו. בזכות ההבדל התהומי הזה, הדרישה להתקנת קמין היא כעת דרישה בסיסית בכל הדירות החדשות ובמיוחד בגדולות שבהן.

עיצוב של חדר המגורים

הסלון הוא מרכז העניינים של הבית, זוהי נקודת המפגש של כל בני הבית בעיקר בערבים ובסופי השבוע כאשר כולם חוזרים הביתה מעיסוקיהם. בהתאם לגילם של בני הבית, מתכנת מעצבת הפנים את הנראות על פי מידת הפונקציונליות הנדרשת לכל משפחה. הקמין היה לחלק מהריהוט בבית ולכן מתכננים את גודלו ומיקומו במקביל לכלל הריהוט ומכשירי חשמל כדי ליצור התאמה מושלמת שתלווה את המשפחה לאורך שנים רבות.

במהלך התכנון מביאים בחשבון נקודות רבות כמו העובדה שיש חיות מחמד בבית ולכן ההעדפה היא לא לרכוש סלון שמרופד מעור מחשש שהחתולים יעשו בו חורים או לחלופין אם יש במשפחה ילדים קטנטנים מעדיפים שטיח שאגי גדול כדי לאפשר לילדים לשבת על השטיח רחב הידיים וליהנות ממשחקים שונים ומצפייה בטלוויזיה לאורך זמן.

בימי החורף כאשר קמין גז מחמם באמצעות מפוח אוויר את החדר ויוצר אווירה קסומה ונפלאה בכל חלל הסלון, מצטופפים בדרך כלל כל בני המשפחה במרחב זה ונהנים מהתחושה המיוחדת. 

לפרטים נוספים וקביעת פגישת ייעוץ אישית - מלאו את פרטיכם:
חזרה למגזין