• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים
מגזין

בחירת ציוד המטבח שישתלב עם עיצוב הבית

המטבח הוא מרכז העניינים של הבית ולכן הלקוחות ומעצב הפנים משקיעים מחשבה רבה בפונקציונליות שלו ובעיצובו לנוחותם של בני הבית, בעת ביצוע שיפוץ מאסיבי לבית על כל רבדיו.

סיעור מוחות עם הלקוחות

כדי שהתהליך יהיה מוצלח, מבצעים עם הלקוחות סיעור מוחות, כדי להבין בדיוק מהם הצרכים של בני הבית, בנושא כמות ארונות המטבח וכמות המגירות שיש בהם צורך עבור אחסון כלי האוכל וסוגי המזון השונים. אורך משטחי העבודה מעל ארונות המטבח ועל האי, אפיון של מוצרי החשמל כמו פס לד למטבח שיעניק היבט עיצובי נוסף, השולחן עבור הארוחות היום יומיות והשולחן עבור פינת האוכל.
בחירת הציוד לעיצוב המטבח שלכםבמהלך השיחות הללו, אפשר להבין את אורח החיים של המשפחה והרגלי האירוח שלהם ובהתאם לכך לתכנן את המטבח המושלם עבורם.

התאמה של מוצרי החשמל

בעת התכנון, יש לקבל החלטה אם רוכשים מוצרי חשמל בגדלים הסטנדרטיים או יש העדפה לתנור אפייה גדול יותר, כיריים של שש להבות או קולט אדים אינטגרלי מובנה. בהתאם להחלטות אפשר לתכנן את המטבח כולו ולהכין כמה סקיצות כדי שהלקוחות יבחרו מתוכן את האופציה המועדפת עליהם.

המטרה היא לנצל במקסימום את שטחו של המטבח ולהציב ארונות מטבח איכותיים שיקיפו את חלק מקירות המטבח ויצרו פונקציונלית, הן כדי להשתמש במוצרי החשמל כמו קולט אדים אינטגרלי מובנה שהוא בנוי לתוך הארון והן כדי לעבוד על משטחי העבודה המעולים.

תכנון ארונות המטבח

כאשר מדובר במטבח ששטחו גדול, נוח מאד להציב בו ארונות רבים כך שיהיה די שטח אחסון. הבחירה היא לגבי גודלם של הארונות, מיקומם בין מוצרי החשמל והחלוקה הפנימית בתוך הארונות הללו. במטבחים בחדשים קיימים ארונות תחתונים, ארונות עליונים ושורה של ארון נוסף שהוא גדול ורחב יותר.

בתכנון מראש יוחלט מראש היכן לאחסן את סוגי המוצרים השונים כדי שמבנה הארון יתאים עבורם. כמו לדוגמה ארון עבור הצלחות בכל הגדלים הקיימים, הסרוויסים, הכוסות על סוגיהם השונים והמגשים. כמו כן ארונות בעלי מדפים נשלפים עבור תבלינים ועבור בקבוקי יין, שמן, חומץ ובקבוקים נוספים.
אחד הנושאים החשובים במטבח הוא תיאום מגירות עמוקות או רגילות שיוצרות נוחות מקסימלית בפעולות היום יומיות שמבצעים בני הבית במטבח חוץ.

תהליך בניית המטבח

בשלב הראשון מפרקים את המטבח הקיים ומתקנים את הקירות ולאחר מכן מתאמים בין כל אנשי המקצוע כולל מעצבת פנים, ספק ארונות המטבח, צבעי, וכד', את לוחות הזמנים, כך שכל העבודות יבוצעו בזה אחר זה עד השלמתם.

לפרטים נוספים וקביעת פגישת ייעוץ אישית - מלאו את פרטיכם:
חזרה למגזין