• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים
מידע שימושי

הקרמיקה כפי שמעולם לא הכרתם אותה

כאשר אנו חושבים על קרמיקה הדבר הראשון שעולה בראשנו הוא אריח פשוט למדי, אך בשנים האחרונות חל שינוי באריח הפשוט הזה והוא הפך למוביל בתחום עיצוב הפנים. השימוש בקרמיקה מיועד לבתים, מלונות, משרדים, מרכזי מסחר ועוד. במאמר זה נכיר לכם את הקרמיקה ואת עיצוביה השונים והמגוונים שבהם תוכלו להשתמש בה לעיצוב כל מתחם שתחשקו.

קרמיקה בסגנון עיצובי של אבן טבעית

עיצוב באבן טבעית הוא מיוחד, צורת האבן מעניקה תחושה ייחודית משולבת עם עוצמה ויוקרה. העיצוב  מחמיא מאד במקומות רבים ברחבי הבית. לדוגמה שילוב של בריקים דמויי אבן טבעית במטבח. בעוד השימוש באבן הטבעית גורר עימו חסרון גדול שקשה מאד להסיר מהאבן הטבעית לכלוך וכתמי שמן. כפתרון לבעיה זו מחליפה אותה הקרמיקה אשר מחקה את צורתה של האבן הטבעית, אך מאפשרת בד בבד ניקיון קל ופשוט, תוך שמירתה לאורך שנים במרחב הביתי.

קרמיקה בסגנון עיצובי של פרקט

בפרקט מעצבים בדרך כלל כאשר מעוניינים לשוות לבית אווירה חמימה וביתית. פרקט העץ הטבעי הנחשב ליקר במיוחד, מעניק לבית תחושה של חום. אך לצד זאת הטיפול בעץ טבעי אינו פשוט, העץ סופח מים ונוזלים שונים, הברק נשחק עם הזמן והתחזוקה של פרקט עץ טבעי אינה זולה כלל. אלו המעוניינים בפתרונות זולים יותר לצד קבלת תחושת החום הנעימה של העץ, יכולים לעצב את הבית באמצעות אריחי קרמיקה אשר משווים בצורתם את קורות העץ הנחשקות. ישנם יתרונות רבים בשימוש בקרמיקה כפרקט שכן את הקרמיקה אפשר לשטוף עם מים וסבון, היא לא סופחת נוזלים אם חלילה נשפך לכם קפה, היא לא נשרטת או נפגמת ובוודאי שאין צורך להיזהר ממזיקים שונים (טרמיטים) שכן מדובר בחומר מוצק שאינו אורגני.

קרמיקה בסגנון עיצובי מתכתי

בשנים האחרונות אנו עדים לכניסתו של העיצוב הקר והמטאלי המשולב בבתים בעלי עיצוב מודרני. קו העיצוב הזה מתאים בדרך־כלל למוצרי החשמל שגם גווניהם הפכו למטאליים: קומקום חשמלי, מקרר, מדיח מיקרוגל ועוד. המראה התעשייתי כבש משרדים, לופטים, ובתים פרטיים כאשר יתרונה של הקרמיקה שהיא מאפשרת לשוות לה את הגוון המטאלי מבלי להזדקק בשימוש בנירוסטה ושאר סוגי המתכות אשר לעיתים ניקיונן משאיר סימנים של כתמי מים ושמן, בעוד הקרמיקה מתנקה בקלות וביעילות.

קרמיקה מעוטרת בציורים

בעבר היה השימוש בקרמיקה מצוירת נפוץ, פגשנו אותה באריחי הרצפה, במטבח ולעיתים רחוקות גם בחדר האמבטיה. בדרך כלל השימוש בה היה מינימלי, בדוגמאות גאומטריות ובגוונים קבועים שאפיינו את התקופה. כעת יש חזרה אל הקרמיקה המצוירת, אך היא קיבלה שיק מודרני וכיום היא בעלת צורות ועיצובים מגוונים ורבים והיא מגיעה במגוון רחב של צבעים אותם תוכלו לשלב כראות עיניכם בכל חלל. את השימוש בקרמיקה המצוירת ניתן למצוא במלונות, משרדי יוקרה, מתחמים מסחריים ואף משולבת בחלל הביתי במקומות שונים מבעבר כמו: באי שבמטבח, בשיש, בחדרי האמבטיה ואף על הקירות. 

לפרטים נוספים וקביעת פגישת ייעוץ אישית - מלאו את פרטיכם:
חזרה למידע שימושי