• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים
מגזין

חדרי אמבטיה בעיצוב מודרני

מה שמאפיין עיצוב מודרני זה מראה נקי ומינימליסטי. הוא מאופיין על ידי גימור נקי ומתן הבכורה לפונקציונליות על פני הדר.

יש היום לא מעט פינוקים שאפשר לשלב בחדר המקלחת שלכם, מהטוש רחב שמפזר את המים באופן אחיד, דרך חלונות חד כיווניים שפותחים נוף שתרם נראה בחדר כל כך אינטימי, ועד ארונות אמבטיה מעוצבים במיוחד.

"עיצוב" היא מילת המפתח של כל מי שרוצה לעשות שינוי או לרכוש משהו לבית, ולעשות את זה בטעם. מעצבות פנים מלאות בעבודה, דרישות הלקוחות הפכו להיות כמעט אובססיביות. היום יש ביקוש לתשומת לב יצירתית בדברים הכי קטנים. סלון כבר מזמן זכה לעדנה של נגיעה מודרנית, אחר כך עברנו לסגנון גינות. עכשיו תורה של האמבטיה.

ניתן להגיע למראה אסתטי ושימושי בכל תחום. זאת השליחות שלי והמומחיות שלי, בשביל זה אני כאן.

חדרי אמבטיה בעיצוב מודרני

 

חדר אמבטיה כספא פרטי

היו ימים בהם ארונות אמבטיה מעוצבים היו מנת חלקם רק של כאלו שהתייעצו עם מעצבת פנים, היום ניתן לרכוש ארונות אמבטיה מעוצבים באתרים רבים ברחבי האינטרנט. חיפוש מהיר בגוגל מעלה במקום ראשון את OM design, חברה המציעה לכם ארון לאמבטיה במגוון ענק של סגנונות ומבצעת גם עבודות מיוחדות לפי המידות והעיצוב שתרצו.  אני כמעצבת יכולה להיעזר בחברות כאלה או לפנות לנגריה בוטיק שתבנה סט שלם של ריהוט ומתקנים לסביבה עם זרימה אחידה. האפשרויות מוגבלות רק בחלל העומד לרשותכם והצרכים שעליכם למלא.

 

להתאים את המציאות לציפיות שלכם

לפני שנצא לדרך חשוב שתכירו את הצרכים האישיים שלכם וכמובן שלא ניתן להתעלם מההקשר הרחב של סגנון הבית. אם חדר אמבטיה אינו חדר גדול, המרחב בו הוא די מצומצם ולכן סביר להניח שנתאים לכם מערך סופר פונקציונלי שיספק את כל הנוחיות של חלל מרווח בצורה מתוחכמת שתעשה שימוש בממד הגובה כדי שלא לסגור עליכם. אם החלל גדול, יש יותר אופציות לעבוד איתן וניתן למקסם את המרחב או להוסיף פונקציונליות – לפתח ארון שירות בהתאמה אישית שיסגור כל פינה של שימושיות שניתן לחלום עליה.

שימושיות קודמת להדר כבר אמרנו. ניתן להפוך כל חדר אמבטיה שימושי ליפה הרבה יותר עם גימור חלק ונקי בצבעים אחידים, עם דוגמאות שיש ואלגוריות למים ואבן. כמו ספא או חמם, זה יהיה המקום שלכם לבוא להירגע. יש מנעד רחב של עיצובים מודרניים שיקנו לכם חדר יפה ועכשווי, ייחודי ומיוחד, כי חשוב שתאהבו כל פינה בבית שלכם.

לפרטים נוספים וקביעת פגישת ייעוץ אישית - מלאו את פרטיכם:
חזרה למגזין