• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים
מידע שימושי

חשיבות חדר המקלחת בתכנון הדירה הכללי

תכנון ובנייה של דירת מגורים חדשה הינו הליך המאפשר לכל אחד ואחת מביניכם להקדיש תשומת לב מרבית לכל אחד מחלקי הדירה ולהתאימו לצרכים המדויקים שלכם הן בהיבט הפונקציונאלי הנוגע לאופן השימוש בחללי הדירה השונים והם בהיבט העיצובי.

במסגרת הליך תכנון ובניית דירה חדשה, ניתנת לכם האפשרות לתכנן ולעצב את חדר הרחצה וליהנות מהיצע מרשים ומגוון של פתרונות רחצה לצד סגנונות עיצוב שונים בכל אחד ממתקני חדר המקלחת, החל מעיצוב מקלחונים או אמבטיות, דרך סגנונות עיצוב שונים של ברז אמבטיה וכלים סניטריים נוספים המותאמים לחדר הרחצה ועד לפתרונות מעוצבים בכל הנוגע לחיפוי קירות האמבטיה ומשטחי הריצוף בחדר הרחצה ופתרונות אחסון.

 

עיצוב חדר האמבטיה כהמשך לתכנון הדירה הכלל

חדרי רחצה בהתאמה אישית

בדומה לעיצוב כל חלל המגורים של הבית, גם את העיצוב הנקודתי של חדרי הרחצה תוכלו להתאים לכל אחד מהצרכים הנדרשים לכם, כאשר הליך תכנון ועיצוב של חדרי הרחצה מתייחס בין היתר לפרמטרים מרכזיים כגון: גודל החדר ומסגרת התקציב העומדת לרשותכם בכל הנוגע לאבזור החדר. שני פרמטרים אלו מאפשרים לכם לתכנן חדרי רחצה המותאמים עבורכם באופן אישי, כאשר פתרונות הרחצה העומדים לרשותכם כוללים בין היתר: הצבת מקלחונים מעוצבים שם דלתות הזזה דקורטיביות מזכוכית, התקנת ארונות אמבטיה עומדים או תלויים המותאמים לאווירת העיצוב הכללית אותה תרצו להשיג בשטח חדרי הרחצה, פתרונות חיפוי דקורטיבי לקירות החדר ומשטחי הריצוף (כיום תוכלו לעשות שימוש אפילו במשטחי פרקט דמוי עץ העמידים למים ולחות) ופתרונות נוספים המותאמים לחדר המקלחת.

הליך תכנון ועיצוב מוקפד של חדר הרחצה יאפשר גם לכם ליהנות מסביבת רחצה אינטימית ומפנקת ומכאן נובעת חשיבותו של תהליך התכנון והעיצוב. כמו כן, הליך התכנון והעיצוב של חדר המקלחת יאפשר לכם לתכנן בצורה האופטימאלית ביותר את צרכי הרחצה הנדרשים לכם ברמה האישית וזאת בהתאם לצרכיו הנקודתיים של כל אחד ואחת מבני המשפחה.

כיום, תוכלו ליהנות מהיצע הולך וגדל של אלמנטים דקורטיביים המותאמים לחדרי הרחצה בסביבת המגורים המודרנית, כאשר חלק מהאלמנטים קשורים לצרכי הרחצה היומיומיים כגון: מקלחונים, אמבטיות, כיורים, ברזי אמבטיה וכדומה ואילו חלק מהאלמנטים יכולים לסייע לכם ליצור בחדר האמבטיה את האווירה העיצובית המועדפת עליכם כגון: שימוש במראות דקורטיביות, שימוש במתקני פרזול לחדרי רחצה (מתלי מגבות וכו').

לסיכום, הליך תכנון ועיצוב מוקפד של חדר הרחצה עוד בשלבי תכנון ובנייה של דירת המגורים, יאפשר גם לכם לעצב את חדר הרחצה המפנק, הנעים והמסוגנן ביותר וכל זאת בהתאמה אישית מלאה לכל אחד ואחת מביניכם.

 

לפרטים נוספים וקביעת פגישת ייעוץ אישית - מלאו את פרטיכם:
חזרה למידע שימושי