• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים
מידע שימושי

דקים בבית ובמשרד – מה היתרונות שלהם?

פתרונות חיפוי של דק ופרקט מסתמנים כיום כפתרונות אידיאליים ופופולאריים גם במשרדים וגם בבתים פרטיים. בעוד רצפת הפרקט מיועדת לשילוב בפנים החלל, הדק מתאים לחללים חיצוניים. המראה של הדק הינו מראה טבעי, וכך הוא מתמזג בהרמוניה מושלמת עם הנוף החיצוני הכולל מדשאות, בריכות ומרחבים מוריקים אחרים. ממש כמו התקנת הפרקט, גם עבודת הדק מבוסס על הכנות מקדימות הכוללות בין היתר לקיחת מידות, כמו גם חישוב העומסים והצבת כלונסאות. בניגוד לפרקט, הקורות של הדק עבות יותר, ואילו המשטח של הדק מוגבה.

גם אתם מעוניינים ליהנות מיתרונותיו של דקים מעץ לבית או למשרד? הדקים משולבים בחצרות הצמודות לבתים פרטיים, כמו גם למבואות כניסה של משרדים הנמצאים בקומות קרקע. מעבר לנראות הכפרית, הטבעית והסולידית שהדק מייצר, הרי שניתן לסמן עוד כמה יתרונות שהופכים אותו לבחירה הטבעית שלכם. רצפת הדק מתאימה לכל סוגי הריהוט ולכל סוגי העיצובים – החל מוינטאז' ועד מודרני. דעו כי ניתן להתקין דק עץ מסוגים שונים לבחירה לרבות איפאה, אורן, קומרו ובמבוק, כאשר לכל סוג עץ היתרונות והחסרונות שלו. לפניכם, היתרונות הבולטים של הדק:

קרן אלבוים רעיונות לעיצוב פנים עם דק עץדק כרצפה חסכונית מאד

מצד אחד תוכלו לשלב בחצר שלכם דק, ומצד שני תוכלו לטפח את החצר עם מרחבים עצומים של דשא. בעת שאתם בוחרים בדק, אתם לא בוחרים רק בנראות אלגנטית ויוקרתית, אלא שלטווח הארוך אתם נהנים גם מפוטנציאל ממשי של חיסכון. איך זה בדיוק עובד? על מנת לטפח את הדשא שלכם, עליכם לעבוד בצמוד לגנן שידאג לטיפוח הדשא, אך בעיקר שעליכם לדאוג להשקייה בעיקר בימי הקיץ החמים. התוצאה? כמויות אדירות של מים המתבזבזות. מנגד, נוכחות הפרקט דורשת מכם עבודת תחזוק פשוטה שלא מתבצעת חדשות לבקרים, כך שאתם עתידים לחסוך ולא מעט.

דק כרצפה בטיחותית יותר

ואם לא די בכך, הרי שרצפת הדק הינה גם בטוחה יותר. החלופה לרצפת הדק במרבית המקרים הינה מדשאות או שיחים, שכידוע מזמנים את בואם של חרקים, קוצים ובעלי חיים אחרים שאינם רצויים בחצר שלכם או במבואת הכניסה למשרד. אותם מזיקים נוטים להיות נוכחים בצמחיות בגינות, אך בעת שרצפת הדק נוכחת אתם יכולים להיות שקטים כי אתם מפחיתים משמעותית את סיכוי הופעתם.

מעבר לכך, ישנם לא מעטים אנשים האלרגים לדשא. רק נסו לדמיין את המבוכה כי אל המשרד שלכם יגיעו לפגישה אנשים האלרגים לדשא שבטעות יגיעו במגע איתו. דומה הדבר עם ילדכם: החצר הפרטית שלכם יכולה להיות החלל האהוב ביותר בבית, אך לא עבור אלו הנמצאים אלרגים לדשא. על כן, דאגו לשלב דק שיפתור את כל האתגרים: יעניק לכם נראות נפלאה, לא ידרוש מכם תחזוק ובזבוז רב של כספים וגם יהיה לכם כרצפה בטוחה יותר.

לפרטים נוספים וקביעת פגישת ייעוץ אישית - מלאו את פרטיכם:
חזרה למידע שימושי