• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים
מגזין

מה שונה בעיצוב בין דירת יוקרה לדירה רגילה

עיצוב פנים בתי יוקרה הוא תחום הצובר תאוצה בשנים האחרונות, גם לכאלו שאינם עשירים מופלגים חשוב מאוד לתכנן ולעצב את ביתם לפני אמות מידה הנחשבות ליוקרתיות. בית המעוצב בסגנון יוקרתי יגרום לכל אורח העומד בפתח הדלת לעצור את נשימתו בהתפעלות ולעיצוב פנים מיוחד מוקפד ויוקרתי יש בהחלט נטייה לייצירת אפקט ה"וואו".

מה הופך בית ליוקרתי?

עיצוב פנים בתי יוקרה

עיצוב בתי יוקרה

עיצוב פנים יוקרתי דורש בראש ובראשונה בעלי מקצוע מוכשרים במיוחד הנמצאים ברשימה הפותחת בתחום עיצוב הפנים. על בעלת המקצוע להיות עשירה בניסיון ובידע בעל חוש עיצוב מפותח וכן להיות בעלת הבנה בתכנון של מערכות מורכבות כדוגמאת בית חכם, חימום תת רצפתי וכד'.

תכנון

שלב התכנון של עיצוב בתי יוקרה הוא שלב חשוב ביותר ובעל משקל מכריע ליצירת המראה היוקרתי עליו אתם חולמים, בשלב זה מושקע תכנון קפדני ונתינת תשומת לכל צורכי הלקוח עד לפרטים הקטנים ביותר כך שבסופו של התהליך יתקבל עיצוב ייחודי ויצירתי של הבית. כפי שהזכרנו, עיצוב בית יוקרתי דורש ידע מעמיק, כישרון ונסיון של בעלת מקצוע ולכן בכל הנוגע לתכנון העיצוב תהיה למעצבת יד חופשית ליצור את יצירת האומנות שלה תוך מתן ביטוי לדמיון וליצירתיות אך עם כל זה לא לשכוח לשים את צרכי הלקוח ורצונותיו במקום הראשון. בין אם מדובר בהתאמה של הרהיטים לחלל, בין אם אפילו עם ציורי קיר המתאימים לאווירה של הבית ומעשירים, קיימות מגוון אופציות יצירתיות וייחודיות.

נתינת מענה לצורכי הלקוח

מעצבת פנים איכותית ומקצועית לוקחת בחשבון את צורכי הלקוח במקום הראשון: אחרי שישבתם על תוכנית, הסברתם את הצרכים, הרצונות, החלומות, והפנטזיות.
המעצבת תשב על בניית תוכנית ראשונית שתשרת אתכם בצורה הטובה ביותר. כל תהליך התכנון עובר דרך עיצוב הקונספט יחד איתכם ממשיך לשלב התוכניות המפורטות המבוצע באמצעות בעלת המקצוע ובסופו של דבר מגיע שלב בחירת הריהוט, האביזרים ואלמנטים של עיצוב נוספים שירכיבו את הבית. עיצוב פנים בתי יוקרה כולל התייחסות לכל פרט וחשיבה מרובה מאחורי כל בחירה, ממיקום נכון של תאורה בחלל, דרך בחירת רהיטים איכותיים, שימוש במגוון חומרים ועיצובים עדכניים ועד לצביעת קירות מקצועית ומקורית.

עיצוב בתי יוקרה ניתן לביצוע רק על ידי אנשי מקצוע מומחים בתחום העיצוב.

לפרטים נוספים וקביעת פגישת ייעוץ אישית - מלאו את פרטיכם:
חזרה למגזין