• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים
מידע שימושי

מחשבה עיצובית בבחירת דלת כניסה לבית

גם כשאתם הולכים לבחור דלת כניסה לבית, אל תשכחו להתייעץ עם מעצבת הפנים שלכם לגבי הבחירה הנכונה.

כאשר מגיעים אליכם אורחים, הדבר הראשון שהם רואים זה את צורתו החיצונית של הבית, וליתר דיוק, את דלת הכניסה שלכם. לכן, חשוב מאד לבחור בדלת כניסה שתשדר בדיוק את מה שאתם רוצים ותיתן לבאים רמז לגבי הצפוי להם, לאחר שהם יפסעו פנימה לתוך הבית. את הבחירה בדלת תוכלו כמובן לעשות בכוחות עצמכם, אך כדי לחסוך לכם שיטוט בגלריות רבות ובאולמות תצוגה, וגם כדי למנוע התלבטויות וטעויות, מומלץ להיעזר בליווי של מעצבת פנים, שתדע להתאים לכם את הדלת הנכונה.

חשיבותן של דלתות כניסה בעיצובדלתות מעוצבות לבתים מעוצבים

דלתות כניסה מעוצבות יכולות להגיע במגוון סגנונות, כמו מודרני, קלאסי, כפרי ויוקרתי, אך יש גם חשיבות לגוונים ולמידות הדלת. הדלת המוכרת ביותר היא דלת אחת, המגיעה במידות סטנדרטיות, ואפשר לשחק עם גוונים וחומרי הגלם מהם מייצרים את הדלת. אם יש לכם כניסה רחבה יותר, תוכלו לבחור בדלת וחצי או בשתי דלתות, היוצרות אפקט מרהיב ורב רושם של חוזק ועמידות. דלתות כאלו גם משדרות על רוחב ליבם של בעלי הבית ואהבתם לאורחים.

עצה נוספת היא לגבי בחירת צבע הדלת. הגוונים של הדלת, אל תתייחסו רק לצבע הדלת, אלא גם לאפשרויות השילוב בין חומרי גלם שונים, כמו זכוכית מחוסמת שקופה או אטומה, כוורת ופסים מיוחדים המוסיפים עניין לדלת ומושכים את העין.

אם בחרתם במעצבת פנים שליוותה את כל תהליך הבנייה ועיצוב הבית מהשלבים הראשונים, הצעד החכם ביותר שתוכלו לעשות הוא להמשיך ולהיעזר בה גם בבחירת דלת הכניסה. אך גם אם לא עיצבתם את כלל הבית, תוכלו להביע אמירה באמצעות בחירה נכונה של דלת כניסה מעוצבת. דלת כזו משדרת איכות וייחודיות, והיא יכולה להביע דברים נוספים כמו יוקרה, סטטוס חברתי, חוזק, יציבות וכן הלאה, לפי בחירתכם. איך זה אפשרי?

כאשר בוחרים בקרן אלבוים כמעצבת הפנים שלכם, היא תדע להתייחס לעיצוב הבית כמכלול שלם, ולראות את הפרטים הקטנים והגדולים כאחד, כך שהתמונה הסופית תהיה אחידה ותעביר מסר התואם לאופי של בעלי הבית ולטעם האישי שלהם. בעיניה, עיצוב פנים לא מתחיל ונגמר בבחירת רהיטים, צביעת קירות והתקנת גופי תאורה ואקססוריז משלימים, אלא התייחסות גם לנראות החיצונית של הבית על ידי בחירה של דלתות כניסה מעוצבות עם חברת וריאציה המומחים בתחום.

מתלבטים לגבי בחירת דלת הכניסה המתאימה ומבולבלים מכל האפשרויות הקיימות? קבעו עוד היום פגישת ייעוץ עם קרן אלבוים ותוכלו לקבל את הכלים לבחירה נכונה וליווי מקצועי שמתחיל בחיוך ומסתיים באהבה גדולה ליופי ואסתטיקה.

לפרטים נוספים וקביעת פגישת ייעוץ אישית - מלאו את פרטיכם:
חזרה למידע שימושי