• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים
מידע שימושי

מכירת דירה מעוצבת עומדת על הפרק? הרווח כולו שלכם

הגעתם למסקנה שהגיע הזמן להגיד שלום לדירה שבבעלותכם? זמן למנף, במיוחד אם לאורך הזמן השקעתם בדירה ואתם יודעים שיש במה להתפאר.

כשנותנים לדירה את המיטב

אתם ודאי תהיו הראשונים שתעידו. דירה מעוצבת שנשארת על רמה גבוהה עד לישורת האחרונה, עד לרגע בו אתם מחליטים למכור אותה, היא לא עניין של מה בכך.

כשאתם מתחילים להתעניין במכירת דירה מעוצבת, ודאי תבינו בעצמכם. לא מדובר בסתם מילים ריקות שאין להן משמעות. צריכה להיות כוונה מאחורי המושג הזה, דירה מעוצבת, ומראה מתאים.
מה זה אומר בעצם? שלאורך השנים התייחסתם לדירה כאל בבת עינכם, השקעתם, שיפצתם, תחזקתם, והמראה שנוצר בעקבות כל ההשקעה, הכסף והזמן – מדבר בעד עצמו.
האמבטיה היא דוגמה ומופת למגמות של הרגע. המטבח ללא רבב. הרצפה היא לגמרי כאן ועכשיו, וגם הקירות מתוחזקים על הצד הטוב ביותר. יש לכך משמעות כספית בעת המכירה.

מכירת דירות מעוצבות? בכיף!

אם עוצרים לרגע וחושבים על כך ברומו של עולם, מבינים שהשקעה במעצבת פנים טובה היא לא רק עניין שאתם תיהנו ממנו, אלא יש לה תגמול כספי שתוכלו ליהנות ממנו גם בעתיד הרחוק, בעת המכירה.
מחיר של דירה הוא מכלול של כמעט אינסוף משתנים: לוקיישן שנבחר בקפידה, גיל הדירה והבניין בnfhrvו היא ממוקמת, סוגיית החנייה והמעלית, המראה של הלובי וחדר המדרגות, וכמובן הדירה עצמה.
מעבר לשאלות המתבקשות באשר לדירה עצמה, ובראשן הגודל ומספר החדרים בהן היא מצוידת, גם הלוק הכללי הוא בעל חשיבות רבה מאד.

יסכים איתנו כל מי ששוקל מעבר דירה ויודע שהדבר יבוא קומפלט עם שיפוץ מסיבי – מדובר בהשקעה של עשרות אלפי שקלים במקרה הטוב. סכום רציני לכל הדעות. אם הדירה נהנתה מעיצוב פנים מרשים ומקצועי, התענוג הזה נמנע.

כשהצרכנים יודעים מה שהם רוצים

בשוק יש די והותר דירות שבעת הקנייה שלכן, יהיה צורך אמיתי לשיפוץ מסיבי. לא פעם, מדובר בדירות ששימשו להשכרה במשך זמן רב, ואף אחד לא טרח לעצור לרגע ולעשות רמונט.
אלו שכן דאגו לכך ועיצבו את הדירה, יתקבלו בהערכה רבה. יותר חשוב מההערכה, מן הסתם, הוא העניין הכספי. חד וחלק – דירות מעוצבות שוות יותר. דירות שמעצבת פיקחה עליהם והוציאה מהן את המקסימום, זוכות למחיר שוק גבוה יותר. זה אך טבעי.

במילים אחרות, אם השקעתם בעיצוב מקצועי, הרי לכם win win situation. עכשיו אתם נהנים מהשהות בחלל שנראה כאילו יצא מתוך דפי כרומו של מגזין, ובעתיד הרחוק, תוכלו למקסם את הרווחים שלכם. עניין חשוב לכל הדעות.
בימים בהם מכירת דירות מעוצבות היא עניין מתאים להפליא, משום שהמחיר שלהן עולה, אתם מוזמנים להצטרף אלינו וליהנות מהמחיר הכי משתלם בעבורכם. באחריות.

לפרטים נוספים וקביעת פגישת ייעוץ אישית - מלאו את פרטיכם:
חזרה למידע שימושי