• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים
מידע שימושי

מעצבים את הבית מאפס? כך תמצאו שימוש לרהיטים הישנים

משפחות רבות מחליטות אחת לתקופה, לעצב מחדש את הבית, לשבור קיר במיקומים מסוימים, להוסיף קיר במיקום אחר, לפנות את הרהיטים ולרכוש רהיטים מודרניים וטרנדיים.

תכנון עיצוב מחדש של הבית

השיטה הנוחה ביותר היא להיעזר במעצבת פנים מנוסה אשר מכירה את כל הטרנדים החדשים ותוכל לסייע בהרבה מאד רעיונות מקוריים שיצרו מהפך בנראות הבית. בהתאם למבנה של הבית ולצורך של בני הבית אפשר לתכנן שינויים כמו הורדת הקיר בין המטבח לסלון, הרחבה של אחד החדרים על חשבון מרפסת, או שינויים בחדר האמבטיה ובמרפסת השירות.

לאחר ביצוע כל עבודות הבנייה והצביעה מתפנים לבחירת ריהוט חדש הביתה. מעצבת הפנים ממליצה על כמה קווים עיצוביים קיימים כמו עיצוב קלאסי, מודרני, אקלקטי, וינטג' ועוד. הבחירה תלויה בבני הבית ובקו העיצובי שמתאים ביותר לסגנון החיים שלהם. בהתאם לבחירה מגיעים לאולמות התצוגה של היצרנים והיבואנים ומחפשים את הדגמים היפים ביותר, בגוונים המתאימים ביותר לכל אחד מחדרי הבית.

פינוי של הרהיטים הישנים מהבית

כל בעלי הנכסים מתלבטים מה לעשות עם הרהיטים הקיימים שאינם נחוצים עוד והם בדרך כלל במצב טוב. הפתרון לכך הוא פינוי דירה בחינם על ידי חברה המתמחה בכך. שיטת העבודה מבוססת על מיון של הרהיטים וניתוב כל אחד מהם לצורך אחר. עובדי החברה המיומנים מפנים את רהיטי הסלון, חדר השינה וחדרי הילדים ומעבירים אותם למשפחות נזקקות אשר הריהוט נחוץ להם וזאת על פי רשימות וקשרים עם מוסדות רלוונטיים, שמעבירים מידע על הצורך הספציפי של כל אחת מהמשפחות הללו. זוהי מצווה גדולה לסייע להם ולאפשר להם לחיות בכבוד.

אם יש רהיטים שאינם תקינים מעבירים אותם לאתר אשפה המותאם לכך וזאת לאחר קבלת אישור של המשרד להגנת הסביבה, להעביר לשם את המכולה הרלוונטית.

עיצוב מחודש של הבית

בהתאם לעיצוב הבית שנבחר, מתחילים להגיע הביתה המשלוחים של ספה יפהפייה לחדר המגורים שכוללת שזלונג בצד אחד או בשני הצדדים של הספה, כמה כורסאות בריפוד מרשים, שולחן בעל מבנה מעוגל על מוטות מתכת, אשר יוצרים כולם יחד סלון אלגנטי ואקסקלוסיבי.

להשלמת המראה, מוסיפים שטיח בעל נראות אבסטרקטית או צורות גיאומטריות, על פני כל המרחב או רק בשטח מתחת לשולחן הסלון. נושא חשוב במיוחד הוא הווילון העדין שמעניק את הטאץ' הנכון לנראות הכוללת של כל חלל הבית.
האקססוריז הפזורים ברחבי הסלון כמו חפצי נוי מיוחדים, ציורים מעניינים על הקיר או צילומים המתוחים על בדי קנבס משלימים את הקו העיצובי ויוצרים חדר מגורים חדש לחלוטין שנראה הרבה יותר גדול, לאור השבירה של הקיר שבוצעה בתחילת השיפוץ.

הנראות החדשה יוצרת הרגשה נפלאה, חמימה וביתית, גם לאור העובדה שהרהיטים הישנים מצאו את מקומם אצל משפחות אחרות. 

לפרטים נוספים וקביעת פגישת ייעוץ אישית - מלאו את פרטיכם:
חזרה למידע שימושי