• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים
מידע שימושי

עיצוב מרפסות פלדה

אחד הפורמטים הפחות שכיחים של מרפסות לבית הוא הפורמט של מרפסת פלדה. על אף שמדובר בטרנד חדש יחסית, יותר ויותר אנשים בוחרים באפשרות של עיצוב מרפסות פלדה לבית כפתרון מהיר, חזק ודקורטיבי, שיודע להציע מראה שונה ומודרני למרפסת הבית.

מהי מרפסת פלדה?
מרפסת פלדה היא מרפסת שהשלד שלה עשוי פלדה, וזאת בניגוד למרפסות אבן שנעזרות אמנם בקורות פלדה לחיזוק, אך מבוססות על אבן. מרפסת פלדה יכולה להגיע בתצורה של שלד פלדה עם חיפוי אבן או כל חיפוי אחר שתבחרו, והיא יכולה להגיע בתצורתה המקורית כשהפלדה נותרת חשופה, ובמקרה כזה נדרש תהליך של עיצוב מרפסת פלדה על מנת להעניק לה את המראה האסתטי הדרוש.

כיצד מתבצע עיצוב מרפסות פלדה?
כמו כל תהליך עיצוב, גם התהליך של עיצוב מרפסות פלדה מתחיל בגיבוש השראה וקונספט עיצובי, שעל פיו יבוצעו כל מהלכי העיצוב במרפסת. בהיבט זה עליכם לחשוב כיצד תרצו שהמרפסת שלכם תיראה בסוף, מה האופי הכללי שלה, מהם קווי העיצוב הכלליים ומהם העיטורים שתרצו לשלב בה. בשלב הזה הדברים יכולים להיות כלליים למדי ואין צורך לרדת לפרטים, אך חשוב לרשום כל מחשבה שעולה לכם בראש.

בהמשך, אתם רוצים להתחבר למעצבת פנים מקצועית שמתמחה בעיצוב פנים, ובעלת ניסיון גם בעולם עיצוב מרפסות פלדה. במסגרת תהליך העיצוב תוכלו לבצע אינספור שילובים עיצוביים, לרבות הותרת גוף הפלדה חשוף לחלוטין, ביצוע חיפוי חלקי בשילוב חומרי גלם כמו עץ, זכוכית, פולימר מוקשח, אלומיניום, ניקל וכדומה, וכן תוכלו לעצב את גוף הפלדה עצמו עם הוספת עמודים, מונומנטים, מעקה מעוצב היקפי וכן הלאה. האפשרויות הן רבות, וכולן יכולות להיראות לכם אטרקטיביות בשלב כזה או אחר, ולכן חשוב איש מקצוע שילווה אתכם ויבטיח שכל החלטה שאתם מקבלים, עולה בקנה אחד עם עקרונות העיצוב המקצועיים, ואינה מבוססת על מצב רוח חולף.

עבודה משותפת עם איש המקצוע
בתהליך העבודה עם המעצב, אתם רוצים להבטיח שהוא לא לוקח את המושכות מידיכם ושאתם לא עושים לו את אותו הדבר. ככלל, בתהליך המקצועי של עיצוב מרפסות פלדה או כל תהליך עיצוב אחר, חשוב שהאינטראקציה עם המעצב תתנהל כמו ריקוד טנגו. כל אחד יודע מתי לקחת שני צעדים קדימה ומתי גם עליו לקחת צעד אחד אחורה. אל תתנו למעצב להכתיב לכם את מראה המרפסת שלכם עצמכם, אך אל תשללו כל עמדה שלו ונסו להבין את הנימוקים המקצועיים שהוא מציב בפניכם.

עיצוב מרפסות פלדה הוא טרנד שהולך ותופס תאוצה, עם מרפסות שמציעות גם רמה גבוהה של חוזק מבני, גם קלות רבה בהרכבה והתקנה וגם חופש עיצובי נרחב. את העיצוב תוכלו לבסס על הפלדה החשופה או לשלב בה חיפויים עשויים חומרי גלם מגוונים, וכן תוכלו להעניק למרפסת שלכם כל מראה שתרצו בכל סגנון עיצוב שתבחרו, הכל בהזמנה מותאמת אישית.

לפרטים נוספים וקביעת פגישת ייעוץ אישית - מלאו את פרטיכם:
חזרה למידע שימושי