• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים
מידע שימושי

עיצוב משרדים לחברות גדולות

כמה פעמים שמעתם את הסיפור, שכל סטארט-אפ מצליח התחיל מהמחסן בבית ההורים? אם אתם בעלי חברה, סביר שהשמועה הזו הגיעה עד אליכם, כי כך היה עם גוגל, עם צ'ק-פוינט ועוד חברות שלא התחילו את דרכן במשרדים מפוארים ונוצצים, אך כשהגיעה העת להתרחב ולצאת מהמרתף/מחסן אל עבר משרדים גדולים יותר ויותר, עיצוב המשרד תפס משמעות גדולה.

עיצוב משרדים דורש מעורבות של מעצב/ת פנים, המתמחה בעיצוב משרדים וככל שהחברה גדולה יותר, כך המשמעות של עיצוב המשרד הופכת לקריטית יותר. חשוב לזכור כי עיצוב נכון באווירה המתאימה לאופי הארגון, הוא שיאפשר עבודה מהנאה ופרודוקטיבית יותר.

כיצד בוחרים מעצבת שתבצע את המשימה

השלב הראשון בדרך לעיצוב המשרד הוא איתור מעצבת או מעצב פנים שיבצעו את המשימה במקצועיות וביעילות. כדי לבחור את האחד או האחד שתעבדו איתו/ה חשוב לבחון מספר נקודות וביניהם: הניסיון, המקצועיות וכמובן לדאוג ולראות עבודות קודמות שבוצעו על ידם. ככל שתצפו ביותר עבודות, כך תצליחו להתרשם מרמת ואופי העבודה שלהם ולקבל את ההחלטה הנכונה עבורכם. עוד יהיה זה טוב לבחון את הכימיה בינכם ולוודא כי ערוץ התקשורת ביניכם הוא חופשי ואינו חסום – עיצוב דורש שיח פורה והתאמה מחשבתית, אחרת הוויכוחים והאי נעימויות ו/או הסכמות עלולים להפריע בדרך. דבר נוסף וחשוב לא פחות הוא לקבל המלצות מבעלי משרדים קודמים בהם בצע המעצב עיצוב משרדים.

מה כולל עיצוב המשרד

כדי להסביר מה כולל עיצוב משרד, יש לכתוב מאמר אחד ארוך ומתמשך, אך כדי שתקבלו מושג כולל, נסביר כי עיצוב משרד עתיד לכלול את הפרמטרים הבאים: חלוקת החללים - שיתופיים מול פרטיים, יצירת מרחב משותף - חדר אוכל, פינת קפה, מטבח, חדר ישיבות וכו' בחירת ריהוט משרדי בהתאם להיקף עובדי המשרד. עוד מאפשר עיצוב המשרד ליצור אווירה ביתית (כך שעובדי החברה ירגישו בנוח לבצע את עבודתם ) והוא אף תורם למיתוג החברה ולעיתים מגבש ומייצר מחדש את המיתוג הרצוי.

כמה זה עולה לכם

והנה שאלת השאלות, כמה עולה לכם לעצב את המשרד עליו אתם חולמים ובו העובדים ייהנו לשהות? למרות שאנחנו לגמרי אתכם ומבינים את הרצון והצורך לקבל הצעת מחיר או לפחות לדעת טווח מחירים, התשובה לעולם לא יכולה להיות שלופה מהשרוול, משום שעל מעצב הפנים להבין את היקף העבודה הנדרשת ממנו ולדוגמא האם היא כוללת רכישת ציוד או לאו, האם הוא נתון ללוח זמנים קצר או לאו, האם יש צורך לשתף בעלי מקצוע נוספים במהלך הדרך או לאו ועוד. לכל אחד מהפרמטרים והתשובות, שיתקבלו בהקשר תהיה השפעה על המחיר הסופי.

לסיכום – המשרד שלכם צריך מעצבת פנים שתאפשר לו להיות מה שהוא חייב להיות, ובשל כך, אל לכם להתפשר על הפחות מהטוב ביותר. 

לפרטים נוספים וקביעת פגישת ייעוץ אישית - מלאו את פרטיכם:
חזרה למידע שימושי