• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים
מגזין

עיצוב משרדי חברות היי טק

חברות ההייטק מנהלות סוג של תחרות סמויה ביניהן על המשרד היפה, המעוצב, המשוכלל, החדיש והיקר ביותר. המשרדים של חברת פייסבוק בתל אביב הם דוגמה טובה מאוד לתחרות זו. משרדי חברת פייסבוק בתל אביב כוללים 3,500 מטרים רבועים המתפרסים על 4 קומות של משרדים מפוארים ומעוצבים ביוקרה. המשרדים מציעים מסעדות שף, לא מסעדות רגילות אלא מסעדות שבהן האוכל הוא יוקרתי, יקר ולא סטנדרטי. המשרדים מעוצבים ביצירות אומנות ייחודיות ויקרות וכמעט כל אחד מאיתנו חולם לגור בחלל משרדי שכזה.

משרדי תאגיד העל - פייסבוק

חברות היי טק מסוג זה הן חברות עשירות ומפנקות, שיש באפשרותן לתת לעובד כל מה שהוא רוצה וצריך, ותנאי העבודה הם מאוד טובים. כמו לדוגמא הטבות בשכר, ימי חופש וכדומה שבאים, תנאים הבאים לקראת העובד ומאפשרים לו לחיות רמת חיים גבוהה. שכר הדירה של משרדי היי טק מסוג זה מוערך במליוני שקלים לכל שנה. "אנחנו מתמקדים ביצירת החוויה הטובה ביותר עבורך דרך החיים של פייסבוק , הגישה ההוליסטית שלנו להטבות והטבות  אנחנו עובדים קשה כדי לוודא שיש לך את הטיפול הטוב ביותר ומשאבים לשגשג בכל שלבי החיים שלך, בתוך ומחוץ של פייסבוק"

משרדי היי טק ברחבי עולם

במשרדים של חברת פייסבוק בתל אביב יש מסעדה אישית שהכל בה חינם כמובן ואת המסעדה מתפעלים טובי השפים בארץ. העיצוב של המשרד כולל עבודת אומנות שמתפרסת על כל 4 הקומות, קו העיצוב מגיע מהרמות הגבוהות ביותר. לתאגידים עצומים כמו פייסבוק וגוגל, יש משרדים בכל העולם עם קו עיצוב יוקרתי וברמה הגבוהה ביותר. לגוגל יש 70 משרדים  ביותר מ 40 ארצות. בציריך התקינו גונדולות מאתר סקי, ובדבלין הפכו את הפאב לחדר ישיבות, בטורונטו יש חדר מוסיקה וחדר כושר וניתן לנהל פגישת צוות או ישיבה בתוך אוהל, למי שזקוק לפרטיות יתר.

קו עיצובי - לחשוב מחוץ לקופסה

מרחבים מעוצבים כמו אלה, באים לידי ביטוי בקו העיצובי, ביצירתיות שיוצאת מחוץ לקופסה, יוצאת מגידרה ומשתדלת כמה שיותר לא לעמוד בסטנדרטים של אף אחד. הקו העיצובי משקף את אופי העסק, ובמקרה של תאגידי על כמו פייסבוק או גוגל, שמעודדים יצירתיות, חופש מחשבה, חופש תעסוקתי, זה בא לידי ביטוי כמו לדוגמה בחדרים מיוחדים שבהם העובד המממוצע יכול להרשות לעצמו לנוח בצהריים, בלי לפחד שהבוס יכעס עליו או אפשרות לשחק בכדורגל במגרשי הספורט הענקיים.

אלמנטים עיצוביים

 ישנם אלמנטים במשרד הייטק שמטרתם הדגשת האלמנט הטבעי, נגיעות של טבע כמו למשל קיר עם צמחייה אמיתית, ליצור קונטרסט עם ההייטקיסטיות המוחצנת במשרדים מסוג זה. חללים שקופים שמאפשרים צורות עבודה מגוונות, מקום שבו אפשר להרגע, לשבת ולפטפט להתרווח ולהתחבר לקולגות שלך. החללים מעוצבים ברהיטים צבעוניים ושוהים כגון פופים, כסאות בר וכורסאות.

משרדי פייסבוק - קונספט עיצובי

כפי שמארק צוקרנברג אומר, הקונספט מאחורי עיצוב החברה שלו הוא: "אנחנו רוצים שהעובדים יהיו מסוגלים להתרכז במה שהם עובדים עליו ולהמנע משאר הדברים שמסיחים את הדעת בחיים שלנו. אני מתכוון לטרדות כמו כביסה, אנחנו מציעים שירותי כביסה. או למשל למצוא מקום לאכול בו, יש לנו בית קפה שמגיש אוכל מצויין."

לפרטים נוספים וקביעת פגישת ייעוץ אישית - מלאו את פרטיכם:
חזרה למגזין