• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים
מגזין

עיצוב נכון לבית

עיצוב נכון לביתעיצוב נכון לבית רק אם איש המקצוע הנכון

כאשר אנחנו אומרים עיצוב נכון לבית – אנחנו בעצם אומרים הרבה מאוד במילה אחת. העיצוב של הבית כולל הרבה מאוד פרטים וענפים. הרבה אנשי מקצוע מעורבים בכל התהליך וכאשר אנחנו מעוניינים שכל התזמורת תנגן בהרמוניה הרי שמומלץ מאוד לפנות אל מעצבת פנים מקצועית כדי שהיא תתכנן עבורנו את כל העיצוב הכולל את כל הפרטים מהמסד ועד הטפחות. רק כך יקבל הבית את התכנון הנכון שלו.

כל מי ששיפץ אי פעם או עיצב באופן עצמאי את ביתו יודע כי מדובר בהרבה מאוד תחומים ועבודה הכרוכה זו בזו, כאשר אדם שאינו מכיר את תחום הבניה והעיצוב מקרוב עשוי למצוא את עצמו הולך לאיבוד בין שלל המשימות והמטלות המרכיבות את כל הסיפור. רק אם נבחר את האדריכל או מעצב הפנים שיתכנן עבורנו את כל התהליך נוכל להיות בטוחים כי המלאכה כולה מופקדת בידיים הכי נכונות והכי מקצועיות.

מה תפקידו של האדריכל או מעצב הפנים?

כאשר אנחנו מבצעים שינויים או שיפוצים בבית אנחנו תלויים ברשימה ארוכה של אנשי מקצוע. יש את האינסטלטור האחראי על תשתיות האינסטלציה ועל כל העבודות בשטח הקשור לתחום האינסטלציה. יש לנו את החשמלאי שהוא זה שאחראי על ביצוען של עבודות החשמל ועל התכנון הנכון שלו וזה כולל כל מתג וכל מפסק, כל נקודת חשמל וכמובן הכנה של לוח החשמל עם כל מה שקשור ומסתעף מהעניין. יש את הנגר שאחראי על הריהוט ועל הארונות ועל בנייה או חידוש של ארונות המטבח ויש גם את הרצף ואת איש הדלתות, יש את הזגג ויש את הצבעי, ובקיצור רשימה כמעט אינסופית, כאשר חשוב כי כל אנשי המקצוע יהיה מסונכרנים יחד אלו עם אלו על מנת שהעבודה תתקדם באופן הגיוני ונכון מבלי שאיש מקצוע אחד יעכב את רעהו.

כאשר מדובר בעבודת צוות בסדר גודל שכזה חשוב מאוד שיהיה מנהל עבודה אחד שינצח על כל התזמורת כדי שכל אחד מבעלי המלאכה יופיע בתורו בזמן הנכון והמדויק מבלי שיתעוררו עיכובים. כי הנגר מחכה לאינסטלטור ולחשמלאי, הצבעי מחכה לזגג וכן על זה הדרך.

על כן, אם אתם רוצים שעבודת העיצוב תיעשה כראוי עליכם לפנות אל איש מקצוע על מנת שהוא יתכנן עבורכם את כל העבודה הצפויה ויסדר את כל מערכת העבודה של כל אנשי המקצוע כדי שהבית יקבל את העיצוב הנכון והמושלם שלו ואתם תיהנו מבית המעוצב ובנוי היטב על פי כל הצרכים שלכם.

לפרטים נוספים וקביעת פגישת ייעוץ אישית - מלאו את פרטיכם:
חזרה למגזין