• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים
מידע שימושי

תאורה כאלמנט עיצובי לבית

כל עיצוב של בית פרטי או דירה, כוללים בתוכם את הבחירה הנכונה של התאורה, תאורת לד נכונה משרתת באופן מושלם את עיצוב הבית והופכת אותו למרשים הרבה יותר.

כיום, מעצבי הפנים כבר עושים זאת באופן אוטומטי, אם בעבר היה צורך בבחירת והתקנת תאורה לאחר הבנייה או השיפוצים, הרי שכיום, כבר בשלב התכנון, מודעים המעצבים לחשיבות ולהשפעתה של התאורה על העיצוב הכללי של הבית ועושים בה שימוש והתאמה במהלך התכנון הראשוני של מבנה הדירה. אם נשים לב נוכל לראות שהתאורה היא בהחלט אחד האלמנטים שהכי משפיעים על האווירה והעיצוב בבית, ניתן לראות שתאורה צהובה מקטינה מעט את השטח והופכת אותו לחמים ומשפחתי יותר, תאורה בצבע לבן בוהק גורמת למראה רחב ומפואר של האזור. יש לבחור בתאורה המתאימה לעיצוב הכללי של הבית כדי לא ליצור דיסוננס בין העיצוב של הדירה לתאורה שמאירה אותו. תאורת לד מטרתה לספק תאורה מרשימה לעיצוב הפנים של הדירה.

ישנן דרכים שונות להתקין בהן תאורות לד ופרופילי לד שיביאו לבית אור ואווירה נכונים.

  • פרופילים שקועים – פרופילים שמותקנים בדרך כלל בתקרת החדרים לאורך כל השטח של החדר, הם מעניקים לחדר תאורה באופן שווה בכל פינות החדר בגלל הפיזור שלהם. הם משווים לחד מראה מלכותי ומשורטט, ניתן להשיג נורות כאלו במגוון ציפויים: ציפוי שקוף, ציפוי חלבי ועוד. ניתן לשלב פרופילים כאלו בתוך אלמנטים של ריהוט שיש ברחבי הדירה. ניתן גם להתקין אותם במקומות מסובכים להתקנה כמו חדרים קטנים או כאלו בעלי תקרות נמוכות.
  • פרופילים צמודים – נורות לד מעוצבות, ניתן להתקין אותם בקלות יחסית על התקרה או על הקירות, ניתן ליצור בעזרתן אווירה הרמונית וחמימה לבית, אחד היתרונות המשמעותיים שלהם הוא החיסכון במאמץ ובמשאבים בעת ההתקנה, אין צורך בבנייה או חפירה לפני התקנת פרופילים כאלו וגם מחירם אינו מופקע.
  • פרופילים תלויים – נורות שאינן צמודות לתקרה אלא תלויות מתחת התקרה בעזרת חוטים חזקים, פרופילים כאלו מעניקים אווירה חגיגית לחדר, הם קלים וזולים להתקנה באופן יחסי, לא נדרש מאמץ רב כדי לחברם לתקרה.

לא משנה איזה עיצוב תאורה בחרתם לבסוף, הטעם האישי שלכם אכן צריך לבוא לידי ביטוי בעיצוב הדירה, אולם תמיד יש להניח את המלאכה בידיים של מעצב פנים רציני ומשקיע. אחד כזה יעזור לכם לבצע את הבחירות הנכונות, הוא יעורר את תשומת לבכם לתקלות שונות שעלולות להתרחש, יסייע לכם לבחור את עיצוב הדירה באופן זהיר ובטוח. מעצב פנים נמצא קרוב לעולם של תאורת לד, הוא יוכל לעדכן אתכם בחידושים הפונקציונליים והעיצוביים שיוצאים חדשים לבקרים, אל תגרמו לעצמכם להתחרט לבסוף.

התייעצו עם מעצבי פנים מקצועיים, בחרו תאורה מרשימה ותהפכו את הבית שלכם ליוקרתי עוד יותר.

לפרטים נוספים וקביעת פגישת ייעוץ אישית - מלאו את פרטיכם:
חזרה למידע שימושי