• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים
מידע שימושי

4 הבדלים בין העברת תכולת דירה מעוצבת לדירת סטנדרט

אם עברתם דירה בצעירותכם סביר להניח שעשיתם זאת בטנדר או אפילו ברכב הפרטי שלכם, וזאת משום שלא היו לכם כל כך הרבה רהיטים להעביר, ואלה שהעברתם יכלו להיכנס בקלות למושב אחורי של רכב פרטי או אפילו להיקשר לגג שלו. עם זאת, ככל שעברו השנים יכול להיות שאבזרתם את דירתכם ברהיטים שעוצבו במיוחד עבורה, וכעת עליכם להעביר אותם לבית חדש. אז מה ההבדל בין מעבר דירה מעוצבת לדירה רגילה? לפניכם 4 שכדאי שתכירו.

1. הפירוק וההרכבה של הרהיטים

רהיטים מעוצבים הם לא רהיטי פשוטים בסגנון איקאה שמגיעים עם הוראות ברורות להרכבתם. יתכן שתדעו כיצד לפרק את הרהיט, אך ההרכבה שלו מחדש תהיה מסובכת מאוד עבורכם, ובנוסף אם אתם עושים זאת לא עם הכלים הנכונים תוכלו לגרום לנזק שלא ניתן לתקן לאחר מכן. יחד עם זאת, לא כל מוביל יוכל לעזור לכם לפרק את הרהיטים האלה אם לא היה לו ניסיון בפירוק והרכבת רהיטים מעוצבים, לכן חשוב לוודא שחברת ההובלה שתזמינו מגיעה עם נגר מקצועי או לכל הפחות סבל שכבר יצא לו להעביר בעבר רהיטים מעוצבים.

2. הובלה בטנדר או במשאית

ככלל, רהיטים מעוצבים מצריכים הובלה מקצועית ככל הניתן וכמה שיותר מקום כדי שהמובילים לא יעמיסו אותם אחד על השני. לכן אם אתם מבצעים העברת דירה עם המון רהיטים, עליכם להבהיר לחברת ההובלה שאתם מעוניינים בכך שתגיע אליכם משאית מרווחת ככל הניתן. בתוך המשאית ניתן יהיה להניח כל רהיט בצורה בטוחה מבלי שייווצר לו נזק, וזה חשוב במיוחד עבור רהיטים מעוצבים שאין להם תחליף.

3. סוג המנוף שבו משתמשים להורדה והרמת הרהיטים

לעיתים מספיק לפרק את הרהיטים ולהרכיב אותם מחדש, אך פעמים אחרות יש צורך לבצע העברת תכולת דירה עם מנוף. לרוב משתמשים במנוף הרמה עבור הובלות של רהיטים, שהוא עובד כמו מעלית שניתן להוריד ולהרים בעזרתה את הרהיטים. עם זאת, כשמדובר ברהיט מעוצב שלא ניתן לפירוק ושכבד במיוחד, יכול מאוד להיות שתצטרכו דווקא להזמין מנוף זרוע. המנוף הזה מוביל רהיטים לא על ידי העמסה ידנית עליו, אלא קושרים רצועות סביב הרהיט והמנוף הוא זה שעושה את כל העבודה. עם זאת, מנוף שכזה מגיע רק לגובה מוגבל ביחס למנוף הרמה, לכן גם בנושא זה יש להתייעץ עם חברת ההובלות שתזמינו.

4. התאמת הרהיטים המעוצבים לבית החדש

כשאתם עושים מעבר דירה עם רהיטים שעוצבו במיוחד עבור הדירה הנוכחית שלכם, למשל ארון באורך אחד מקירות החדרים ושמתאים לגובה החדר, עליכם לוודא שהם מתאימים גם לבית החדש. עוד לפני יום המעבר, לכו עם סרט מדידה לדירה שאליה תעברו ותבדקו את הגדלים של החללים, כולל הגובה שלהם. כך תדעו בדיוק לאן ילך כל רהיט שיש בבעלותכם, ותימנעו מבעיות ביום המעבר עצמו.

לפרטים נוספים וקביעת פגישת ייעוץ אישית - מלאו את פרטיכם:
חזרה למידע שימושי