• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים
מגזין

5 טיפים לעיצוב משרד וליצירת סביבת עבודה ייחודית

5 טיפים לעיצוב משרד וליצירת סביבת עבודה ייחודיתלעצב את המשרד החדש שלך ולהצליח להישאר מקצועי ונאמן ללקוחות החברה שלך ולמותג שאתה מייצג בלי לוותר על על היצירתיות והחדשנות.

להלן 5 טיפים עיצוביים:

1. עיצוב משרד בקו מינימלי ונקי. שימוש בצבעים בהירים שמייצרים אוירה נינוחה. צבעי הקירות והריהוט. שילוב עם נגיעות קלות של צבעים חמים וכהים יותר. קו עיצוב חדשני ו"עתידני".


2. משרד מעוצב בקו קלאסי ויוקרתי. שימוש בצבעים כהים וחמים, ריהוט המשרד יהיה שילוב של ריהוט מעץ מלא ומתכת, כורסאות מעור, ספות צ'סטרפילד שמשדרות אווירה אירופאית קלאסית וייחודית, המשרד מקבל נוכחות מרשימה, ניתן לשדרג ולהוסיף נגיעות "חדשניות" יותר למשרד כדי להוסיף לו מעט רוח צעירה ותוססת.

3. לעצב את המשרד בסגנון חי וצבעוני. עיצוב המשרד בצבעים נועזים, צבעים שמשדרים חיות, בגוונים שונים ומגוונים. המטרה היא לחשוב שונה, לחשוב צעיר, לשדר אווירה של חדשנות, אווירה שמתאימה יותר לחברות צעירות, כגון חברות סטארט אפ.

4. עיצוב שמשדר עמדה ברורה. את העמדה שבה נוקט מנהל המשרד והצוות שלו. במה אנשי המשרד מאמינים, מהי רוח הצוות, ומהי עמדת מקים החברה ואנשיו.

5. עיצוב שמתבסס על הרצונות והצרכים של עובדי המשרד ולקוחותיו. עיצוב שייאפשר לעובדים למלא את רוב הפונטנציאל החבוי בהם, שיעזור לעובדים להגיע למקסימום בכל שיענה על הצרכים הבסיסיים שלהם. מכיוון שמקום העבודה הוא למעשה הבית השני של העובד, ויהיה לעובד הרבה יותר קל לעבוד ולהצליח במקום עבודתו אם במשרד יהיו תנאים שיענו לצרכים של העובד. על מנת להבטיח מורל מקסימלי של העובד הוא להשתמש בשירותי הסעות עובדים. הדוגמה האידיאלית לחברה שתכננה את החלל המשרדי שלה במטרה לענות על הצרכים של העובדים שלה היא חברת גוגל.5 טיפים לעיצוב משרד

משרדי היי טק לדוגמא

המשרדים של  חברת גוגל בעולם כולו מכילים בתוכם כל מה ואפילו יותר ממה שעובד ממוצע צריך או רוצה. כמו לדוגמה, חדר כושר. הרעיון הבסיסי הוא כזה: העובד נמצא במשרד בממוצע בין 9 ל 12 שעות כל יום. כלומר רוב היום הוא מבזבז במשרד ונשאר לו מעט זמן להשקיע בפעילויות אחרות שחשובות לו ושעושות לו טוב גופנית ונפשית. חברת גוגל לקחה את זה בחשבון והבינה את הצורך של העובד שלה בטיפוח האני האישי, בטיפוח הזמן האישי והמרחב האישי של העובד שלה, מכיוון שהשהות המרובה במשרד לא משאירה הרבה זמן פנוי, העבודה עצמה יכולה להיות גורם מלחיץ ולפעמים מתסכל, הישיבה המתמדת על כסא במשך רוב היום, יכולה ליצור נזקים לגב, לכתף או ליד ולכן חשוב לשמור על פעילות גופנית.

גוגל - קונספט עיצובי

לחלץ איברים ולהתמתח, זה עוזר מאוד לפעילות המוחית ולנפש של העובד. גוגל מבינה את זה, ולכן גוגל בנתה חדר כושר במשרד עצמו שבו תהייה לעובד אפשרות לעשות הפסקה מתי שהוא זקוק לה ולהתעמל. הפעילות הגופנית ממריצה את העובד, מעניקה לו יותר אנרגיה, שמחה ואדרנלין, הרעיון מאחורי כל זה הוא: העובד מרגיש טוב יותר = עובד טוב יותר = תפוקת עבודה טובה וגבוהה יותר. זה בעיקרון התמצית שעליה מבוסס העיצוב של משרדי גוגל. לספק לעובד כל מה שהוא צריך על מנת לשפר את היכולות המקצועיות שלו ואת הביצועים שלו. ובדרך זו לטפח את העובדים על מנת שיהיו שמחים ומרוצים במקום עבודתם. כאשר הצוות מגובש ומרוצה, העובדים נשארים בעבודה לטווח זמן ארוך יותר. המטרה היא לשמר את רווחת העובדים, כאשר העובדים שמחים הם עובדים טוב יותר, וכאשר התפקוד של העובדים עולה ומשתפר החברה מרוויחה יותר.

לחצו כאן לשירותים של מעצבת פנים

לפרטים נוספים וקביעת פגישת ייעוץ אישית - מלאו את פרטיכם:
חזרה למגזין